napok
20
óra
39
perc
37
A Trustpilot-on kiváló értékelésű.
Chronomatic - Compass - Ltd. Edition, referencia REF.UBCHMCOM47BU, 47 mm-es rozsdamentes acél tokú svájci automata kronográf, kézzel készített bőrszíj, eredeti doboz, dokumentumok és kétéves nemzetközi garancia.
AI-támogatott összefoglaló
Leírás az eladótól
Hivatalos Hozzáértő Kereskedő
UBLAST egy olasz bejegyzett márkanév.
Javasoljuk a "CHRONOMATIC - COMPASS - LTD. EDITION - MECCANICA SVIZZERA" modelljét
Funkciók: iránytű - kronográf - óra - perc - másodperc – dátum
Tok: 47x14 mm, 316L rozsdamentes acél – dupla koronázás
Csuklóperem: 316L rozsdamentes acél
Mozgás: automata kronográf, Swiss Made Landeron cal. 72
Üveg: zafír
Első korona: nagy sűrtségű – 316L rozsdamentes acél
Második korona: nagy sűrtségű – 316L rozsdamentes acél
Hátsó borítás: zárható – 316L rozsdamentes acél
Szíj: valódi bőr, kézzel készült, Made in Italy – 22 mm
Szíj hossza: körülbelül 260 mm a tokkal együtt
Csat: deployant – 316L rozsdamentes acél – 20 mm
Vízállóság: 30 ATM - 300 méter
Nem: férfi
Súly: körülbelül 155 g
ÁLLAPOT
Új, viselésre soha nem használt – 2 év nemzetközi garancia biztosítva
TARTALOM
INFÓ
FONTOS MEGJEGYZÉS AZ ELŐSZŰ HASZNÁLATRÓL
ÁLTALÁNOS TÁMOGATÓ SZABÁLYOK KIZÁRÓLAG NAGYON FONTOS
DATARIOÓRÁVAL
LOGISZTIKA/MÉGLEG
Minden rendeltetésszerű megrendelés az ITALIÁBAN található raktárunkból indul.
SZÁLLÍTÁS AZ ORSZÁGON BELÜL ÉS EURÓPÁBAN
Az Európai Unió területén nincs további adó, amelyet ki kellene fizetni.
SZÁLLÍTÁS A KÜLSŐ VILÁGBA – TÖBBI FÔTERÜLET
VISSZAJELZÉS
Az eladó története
Fordítás a Google Fordító által
Hivatalos Hozzáértő Kereskedő
Üveg: zafír
Vízállóság: 30 ATM - 300 méter
Nem: férfi
Súly: körülbelül 155 g
ÁLLAPOT
TARTALOM
INFÓ
DATARIOÓRÁVAL
LOGISZTIKA/MÉGLEG
VISSZAJELZÉS
Modell
Chronomatic - Compass - Ltd. Edition
Óraszíj anyaga
Bőr
Referenciaszám
REF.UBCHMCOM47BU - Automatic Swiss Mechanics
Óraszíj hossza
Hosszú (200 mm felett)
A tok átmérője
47 mm
Eladott tárgyak
100%