Ublast - Aquatic - REF.UBAQ40MAG - Ltd. Edition - Férfi - 2026
napok
06
óra
16
perc
58
A Trustpilot-on kiváló értékelésű.
UBLAST Aquatic limitált kiadás, automata NH35 mozgás, 40 mm-es rozsdamentes acél tok, acél karkötő, vízállóság 25 ATM, új eredeti dobozzal, dokumentumokkal és nemzetközi 2 éves garanciával.
AI-támogatott összefoglaló
Leírás az eladótól
Hivatalos forgalmazó
Az UBLAST egy regisztrált olasz márka.
A "UBLAST - AQUATIC" - Limited Edition modellt kínáljuk
Tok rozsdamentes acél – sík ásványi üveg – automata NH35 - csuklópánt rozsdamentes acél
FUNKCIÓK: óra - perc - másodperc - dátum
TOK: rozsdamentes acél
FELÜLET: 120-es, egysíkban forgó lunetta – opálos alumínium beszúrás
DIA méret: Ø 40 mm
TOK MAGASSÁGA: 12 mm
BEVONAT: kefézett – fényes
KORONA: csavart zárású – rozsdamentes acél
ÜVEG: síküveg ásványi
Hátsó fedél: csavarral rögzített – rozsdamentes acél
VÍZÁLLÓSÁG: 25 ATM – 250 méter
MŰSZER: automata Seiko NH35
NÉZET: matt számlap világító indexekkel – fényes mutatók fénybetétekkel
ZÁR: 18 mm széles – deployant – rozsdamentes acél
SZÍJ: 20 mm – rozsdamentes acél – kefézett/fényes
SÚLY: 137 g
ÁLLAPOT
Új, soha nem viselt – 2 év nemzetközi garancia érvényes
TARTALOM
INFÓ
FONTOS MEGJEGYZÉS – ELŐHASZNÁLAT
DÁTUMOS ÓRÁK SZABÁLYAI
LOGISZTIKA/LEDECLARES
Minden megrendelés az ITALIAI raktárunkból indul.
SZÁLLÍTÁS BIZTOSÍTOTT – NEMZETI ÉS EURÓPA
Nincs további adó a Unión belül
SZÁLLÍTÁS BIZTOSÍTOTT – KÜLFÖLD – VILÁG
Fordítás a Google Fordító által
Hivatalos forgalmazó
TOK: rozsdamentes acél
DIA méret: Ø 40 mm
TOK MAGASSÁGA: 12 mm
BEVONAT: kefézett – fényes
ÜVEG: síküveg ásványi
VÍZÁLLÓSÁG: 25 ATM – 250 méter
MŰSZER: automata Seiko NH35
SÚLY: 137 g
ÁLLAPOT
TARTALOM
INFÓ
DÁTUMOS ÓRÁK SZABÁLYAI
LOGISZTIKA/LEDECLARES
VISSZAJELZÉS
Modell
Aquatic
Óraszíj anyaga
Acél
Referenciaszám
REF.UBAQ40MAG - Ltd. Edition
Óraszíj hossza
Hosszú (200 mm felett)
A tok átmérője
40 mm
Eladott tárgyak
100%