Ublast - Aquatic - REF.UBAQ40BWH - Ltd. Edition - Férfi - 2026
napok
16
óra
37
perc
31
A Trustpilot-on kiváló értékelésű.
UBLAST Aquatic Limited Edition automata férfi karóra, rozsdamentes acél tok Ø40 mm, fekete IP befejezés, NH35 mozgás, acél szíj hosszú (>200 mm), 25 ATM vízállóság, eredeti doboz, dokumentumok és két éves nemzetközi garancia; új, soha nem hordták.
AI-támogatott összefoglaló
Leírás az eladótól
Official Authorized Dealer
UBLAST egy olasz bejegyzett márka.
A "UBLAST - AQUATIC" modell – Limited Edition kínálatban
Rozsdamentes acél ház – sík ásványi üveg – NH35 automata – rozsdamentes acél csat
FUNKCIÓK: óra—perc—másodperc—naptár
HÁZ: fekete IP rozsdamentes acél
KERET: 120 állású, irányból forgó – matt alumínium berakás
ÁTMÉRŐ: Ø 40 mm
MAGASSÁG HÁZ: 12 mm
FINISZ: satírozott – fényes
KIPATTINTHATÓ: csavaros – fekete IP rozsdamentes acél
ÜVEG: síküveges ásványi
ALJZAT: csavaros – rozsdamentes acél
VÍZÁLLÓSÁG: 25 ATM – 250 méter
MŰVESSÉG: Seiko NH35 automata
NAPTÁR: matt számlap, fényes, világító indexek – fényes, világító óra-villa
CSAT: 18 mm – deployant – fekete IP rozsdamentes acél
CSUKLÓFELTÉTEL: 20 mm – fekete IP rozsdamentes acél – satírozott/fényes
SÚLY: 137 g
ÁLLAPOT
Új, viselés nélkül – 2 év nemzetközi garancia érvényes
TARTALOM
INFO
FONTOS MEGJEGYZÉS – Első használat
ÁLTALÁNOS SZABÁLYOK NAPTÁROS ÓRÁKHOZ
LOGISZTIKA / RAKTÁR
Minden megrendelés az ITALY-ban található raktárunkból indul
SZÁLLÍTÁS BEFEGYVERZVE – Nemzetközi és EU
Nincs további vám a Európai Unión belül
SZÁLLÍTÁS BEFEGYVERZVE – EXTRA-EUROPA / VILÁG
VISSZAJELZÉS
Az eladó története
Fordítás a Google Fordító által
Official Authorized Dealer
ÁTMÉRŐ: Ø 40 mm
MAGASSÁG HÁZ: 12 mm
FINISZ: satírozott – fényes
ÜVEG: síküveges ásványi
VÍZÁLLÓSÁG: 25 ATM – 250 méter
MŰVESSÉG: Seiko NH35 automata
SÚLY: 137 g
ÁLLAPOT
TARTALOM
INFO
LOGISZTIKA / RAKTÁR
VISSZAJELZÉS
Modell
Aquatic
Óraszíj anyaga
Acél
Referenciaszám
REF.UBAQ40BWH - Ltd. Edition
Óraszíj hossza
Hosszú (200 mm felett)
A tok átmérője
40 mm
Eladott tárgyak
100%