Ublast - Quadrangular - Sapphire Glass - REF.UBQDR40BK - Ltd.Edition - Férfi - 2026
napok
18
óra
12
perc
39
A Trustpilot-on kiváló értékelésű.
UBLAST Quadrangular Limited Edition, hivatkozás REF.UBQDR40BK, 40 mm rozsdamentes acél tok, automata NH36 komoly, Clous de Paris számlap római számokkal, hosszú rozsdamentes acélban, új eredeti dobozzal, papírokkal és nemzetközi garanciával.
AI-támogatott összefoglaló
Leírás az eladótól
Official Authorized Dealer
UBLAST egy olasz regisztrált márka.
A „UBLAST - QUADRANGULAR” Limited Edition modell felkínálva
FUNKCIÓK: óra – perc – másodperc – dátum – olasz/angol
TOK: 316L rozsdamentes acél
ÓRAKARIKA: 316L rozsdamentes acél – 8 csavarral rögzítve
ÁTMÉRŐ: Ø 40 mm
TOK MAGASSÁG: 11 mm
DOLGOSZTÁS: szálhúzott – fényes
KURMÓ: fej csavaros pecsét – rozsdamentes acél 316L
ÜVEG: zafír sík
ALJLA: csavaros zárás – rozsdamentes acél 316L
SZÁMÍTÓ: golyósmosott zafír
HÁZ DELI: csavaros zár – rozsdamentes acél 316L
VÍZÁLLÓSÁG: 10 ATM – 100 méter
MOZGÁS: automata Seiko NH36
SZÍNEZŐ: Clous de Paris – fényes római számok, felvitt – fényes indexek luminosziós betéttel
CSAT – 18 mm deployánt – rozsdamentes acél 316L
SZÍJ: 20 mm rozsdamentes acél 316L – szálhúzott/fényes
SÚLY: 163 g
ÁLLAPOT
Új, soha nem viselt – 2 év nemzetközi garancia érvényes
TARTALOM
INFO
FONTOS MEGJEGYZÉS elsõ HASZNÁLAT
REGGELI ELVÁRÁS minden dátumkijelzős óra esetében
LOGISZTIKA/RAKTÁR
Minden megrendelés az Olaszországban található raktárunkból indul.
SZÁLLÍTÁS MŰA PONTA – SZERZŐDÉSEK
NEMZETI ÉS EURÓPÁAI SZÁLLÍTÁS
Nincs további adó az Európai Unió belül.
SZÁLLÍTÁS MELLÉKELT – EXTRA EURÓPA – VILÁG
VÉLEMÉNY
Az eladó története
Fordítás a Google Fordító által
Official Authorized Dealer
TOK: 316L rozsdamentes acél
ÁTMÉRŐ: Ø 40 mm
TOK MAGASSÁG: 11 mm
ÜVEG: zafír sík
SZÁMÍTÓ: golyósmosott zafír
VÍZÁLLÓSÁG: 10 ATM – 100 méter
MOZGÁS: automata Seiko NH36
SÚLY: 163 g
ÁLLAPOT
TARTALOM
INFO
LOGISZTIKA/RAKTÁR
NEMZETI ÉS EURÓPÁAI SZÁLLÍTÁS
VÉLEMÉNY
Modell
Quadrangular - Sapphire Glass
Óraszíj anyaga
Acél
Referenciaszám
REF.UBQDR40BK - Ltd.Edition
Óraszíj hossza
Hosszú (200 mm felett)
A tok átmérője
40 mm
Eladott tárgyak
100%