Ublast - Quadrangular - Sapphire Glass - REF.UBQDR40CHA - Ltd.Edition - Férfi - 2026
napok
22
óra
29
perc
14
A Trustpilot-on kiváló értékelésű.
UBLAST Quadrangular Limited Edition karóra, 40 mm-es rozsdamentes acél tokkal és zafírüveggel, automata Seiko NH36 mozgás, hosszú acél-bŐr (>200 mm), hivatkozás REF.UBQDR40CHA, új dobozával, dokumentumokkal és nemzetközi 2 éves garanciával.
AI-támogatott összefoglaló
Leírás az eladótól
Hivatalos akkreditált viszonteladó
UBLAST egy olasz bejegyzett márka.
Ajánljuk a „UBLAST - QUADRANGULAR” Limited Edition modellt.
FUNKCIÓK: óra - perc - másodperc - dátum - olasz/angol
TOK: 316L rozsdamentes acél
GYÉRÉ: 316L rozsdamentes acél - 8 csavarral rögzítve
ÁTMÉRŐ: Ø 40 mm
TEST MAGASSÁGA: 11 mm
felület: polírozott - csiszolt
KOVINCS: csavaros koronázás - 316L rozsdamentes acél
NÉZŐKÖZEM: zafír sík
EBÉL: csavaros hátlap - 316L rozsdamentes acél
VÍZÁLLÓSÁG: 10 ATM - 100 méter
MOZGÁS: automata Seiko NH36
DIAL: Clous de Paris - fényes római számokkal, felvitt - fényes, világítóindexekkel
CSUKA: 18 mm-es lehajtható zárral - 316L rozsdamentes acél
AZONFESTŐKÉSZLET: 20 mm rozsdamentes acél 316L - csiszolt/fényes
SÚLY: 163 g
ÁLLAPOTOK
Új, soha nem viselt – 2 év nemzetközi garancia
TARTALOM
INFÓ
FONTOS LEÍRÁS AZELSŐ HASZNÁLAT
REGBELI SZABÁLYOK MINDEN DÁTUMOT TARTALMAZÓ ÓRÁK RÉSZÉRE
LOGISZTIKA/RENDELÉSGEGYSÉG
Minden rendelést az Olaszországban található raktárunkból küldünk
SZÁLLÍTÁS BIZTOSÍTOTT - BEL- és EU-s tagállamokra
Nincs további vám- vagy adófizetési kötelezettség az Európai Unión belül
SZÁLLÍTÁS BIZTOSÍTOTT - KÜLFÖLD - VILÁG
VISSZAJELZÉS
Az eladó története
Fordítás a Google Fordító által
TOK: 316L rozsdamentes acél
ÁTMÉRŐ: Ø 40 mm
TEST MAGASSÁGA: 11 mm
felület: polírozott - csiszolt
NÉZŐKÖZEM: zafír sík
VÍZÁLLÓSÁG: 10 ATM - 100 méter
MOZGÁS: automata Seiko NH36
SÚLY: 163 g
ÁLLAPOTOK
TARTALOM
INFÓ
FONTOS LEÍRÁS AZELSŐ HASZNÁLAT
LOGISZTIKA/RENDELÉSGEGYSÉG
VISSZAJELZÉS
Modell
Quadrangular - Sapphire Glass
Óraszíj anyaga
Acél
Referenciaszám
REF.UBQDR40CHA - Ltd.Edition
Óraszíj hossza
Hosszú (200 mm felett)
A tok átmérője
40 mm
Eladott tárgyak
100%