Ublast - Quadrangular Index - Sapphire Glass - REF.UBQDRINDB40BK - Ltd.Edition - Férfi - 2026
napok
10
óra
55
perc
43
A Trustpilot-on kiváló értékelésű.
UBLAST Quadrangular Index Limited Edition karóra, hivatkozás REF.UBQDRINDB40BK, 40 mm rozsdamentes acél tok, zafírüveg, automata NH36 szerkezet, soha nem viselt, eredeti doboz, iratok és két éves nemzetközi garancia.
AI-támogatott összefoglaló
Leírás az eladótól
Hivatalos Hozzáértő Forgalmazó
UBLAST egy olasz márkanév, bejegyezve.
Kínáljuk az „UBLAST - QUADRANGULAR INDEX” Limited Edition - PVD fekete modellt
FUNKCIÓK: óra - perc - másodperc - dátum - olasz/angol
ÓRATARTÓ: 316L rozsdamentes acél
GYŰRŰ: rozsdamentes acél 316L – 8 csavarral rögzítve
ÁTMÉRŐ: Ø 40 mm
ÓRA MAGASSÁG: 11 mm
FELÜLET: satírozott – csillogó
KULCS: csavaros zár – rozsdamentes acél 316L
ÜVEG: zafír sík
HÁTUL: csavaros zárás – rozsdamentes acél 316L
VÍZÁLLÓSÁG: 10 ATM - 100 méter
MOZGÁS: automata Seiko NH36
KERET: matt guilloche felület – alkalmazott fényvisszaverő indices – világító mutatók
CSUKLÓZÁS: 18 mm-es deployante zár – rozsdamentes acél 316L
BÁLTATÓSZÍJ: 20 mm rozsdamentes acél 316L
SÚLY: 163 g
ÁLLAPOT
Új, viselés nélkül – nemzetközi garancia 2 év}
TARTALOM
INFÓ
FONTOS MEGJEGYZÉS – ELŐSZÓ HASZNÁLAT
DÁTUMOT HÍVÓ ÓRÁKRA VONATKOZÓ SZABÁLY
LOGISZTIKA–RAKTÁR
Minden megrendelést Olaszországban található raktárunkból küldjük
SZÁLLÍTÁS BE-FOGLALÁS SZIGORÚAN – NEMZETI ÉS EURÓPA
Nincs további adó az Európai Unión belül
SZÁLLÍTÁS BE-FOGLALÁS SZIGORÚAN – KÜLFÖLD – VILÁG
VÉLEMÉNYEK
Az eladó története
Fordítás a Google Fordító által
Hivatalos Hozzáértő Forgalmazó
ÁTMÉRŐ: Ø 40 mm
ÓRA MAGASSÁG: 11 mm
FELÜLET: satírozott – csillogó
ÜVEG: zafír sík
VÍZÁLLÓSÁG: 10 ATM - 100 méter
MOZGÁS: automata Seiko NH36
SÚLY: 163 g
ÁLLAPOT
TARTALOM
INFÓ
LOGISZTIKA–RAKTÁR
VÉLEMÉNYEK
Modell
Quadrangular Index - Sapphire Glass
Óraszíj anyaga
Acél
Referenciaszám
REF.UBQDRINDB40BK - Ltd.Edition
Óraszíj hossza
Hosszú (200 mm felett)
A tok átmérője
40 mm
Eladott tárgyak
100%