Ublast - Brigate - REF.UBBRG42BKBK - Ltd. Edition - Férfi - 2026
napok
11
óra
29
perc
10
másodperc
Jelenlegi licit
1 másik személy figyeli ezt
IT
Catawiki Vevővédelem
Trustpilot 4.4 | 133188 vélemény
A Trustpilot-on kiváló értékelésű.
Brigate Limited Edition modell, hivatkozás REF.UBBRG42BKBK, 2020-as évek, automata Seiko NH35 szerkezet, 42 mm-es rozsdamentes acél tok fekete IP bevonattal, matt számlap, 20 mm Tropic gumiszíj, 200 m-es vízállóság, eredeti doboz, eredeti papírok és 2 éves nemzetközi garancia, új, soha nem viselt.
AI-támogatott összefoglaló
Leírás az eladótól
Hivatalos engedélyezett kereskedő
UBLAST egy olasz bejegyzett márka.
Az "UBLAST - BRIGATE" - Limited Edition modellt kínáljuk
316L rozsdamentes acikogó tok – zafírtüveg – japán automata Seiko NH35 – tropic FKM szíj
FUNKCIÓK: óra – perc – másodperc – dátum
TOK: 316L rozsdamentes acél – fekete IP LEDTOLAJZÁS
ÁTMERŐ: Ø 42 mm
TOK MAGASSÁGA: 12,6 mm
KIVITEL: csiszolt
korona: csavaros, 316L rozsdamentes acél – fekete IP befejezés
ÜVEG: zafírtüveg
ALJ: csavaros, 316L rozsdamentes acél
VÍZÁLLÓSÁG: 20 ATM – 200 méter
MOZGATÓ: Seiko NH35
ÓRAFELBONTÁS: matt – világító római számok – lumineszcens indexek
CSUKLÓZAT RÉSZLETEK: 18 mm – nyolctűs zár – 316L rozsdamentes acél – fekete IP bevonat
SZÍJ: 20 mm – tropic gumi FKM
SÚLY: 105 g
ÁLLAPOT
Új, viselésmentes – 2 éves nemzetközi garancia érvényes
TARTALOM
INFÓ
FONTOS MEGJEGYZÉS ELŐUTILIZÁSNÁL
DATARENDSZERRE SZÓLÓ SZABÁLY
LOGISZTIKA/ÁRKEZELÉS
Minden rendelés az ITALY-ben található raktárunkból indul
SZIGORÚ VÉDELEM – SZÁLLÍTÁS – NEMZETI ÉS EURÓPA
Nincs plusz adó az Európai Unión belül
SZIGORÚ VÉDELEM – EXTRA EUROPA – VILÁG
VÉLEMÉNY
Az eladó története
Fordítás a Google Fordító által
ÁTMERŐ: Ø 42 mm
TOK MAGASSÁGA: 12,6 mm
KIVITEL: csiszolt
ÜVEG: zafírtüveg
VÍZÁLLÓSÁG: 20 ATM – 200 méter
MOZGATÓ: Seiko NH35
SZÍJ: 20 mm – tropic gumi FKM
SÚLY: 105 g
ÁLLAPOT
TARTALOM
INFÓ
DATARENDSZERRE SZÓLÓ SZABÁLY
LOGISZTIKA/ÁRKEZELÉS
VÉLEMÉNY
Modell
Brigate
Óraszíj anyaga
Gumi
Referenciaszám
REF.UBBRG42BKBK - Ltd. Edition
Óraszíj hossza
Hosszú (200 mm felett)
A tok átmérője
42 mm
Eladott tárgyak
100%