Ublast - Brigate - REF.UBBRG42BKBK - Ltd. Edition - Férfi - 2026
napok
01
óra
19
perc
19
A Trustpilot-on kiváló értékelésű.
UBLAST Brigate Korlátozott kiadás, referencia REF.UBBRG42BKBK, 42 mm(es) rozsdamentes acéltok, automata Seiko NH35 szerkezet, új, doboz és dokumentumokkal, 2 éves nemzetközi garancia.
AI-támogatott összefoglaló
Leírás az eladótól
Hivatalos forgalmazó
UBLAST egy olasz regisztrált márka.
A "UBLAST - BRIGATE" modell - Limited Edition felhozatal
316L rozsdamentes acél tok – zafírvédő üveg – japán automata Seiko NH35 – tropic FKM szíj
FUNKCIÓK: óra - perc - másodperc - dátum
TOK: 316L rozsdamentes acél – fekete IP kezelés
DIA
METRŐ: Ø 42 mm
TOK MAGASSÁG: 12,6 mm
FÉNYESÍTÉS: matt
ÓRAKIRÁLY: csavaros koronával – 316L rozsdamentes acél – fekete IP kezelés
ÜVEG: zafír
HÁTUL: csavaros – 316L rozsdamentes acél
VÍZÁLLÓSÁG: 20 ATM – 200 méter
MOZGÓ: Seiko NH35
ZSEBŐR: matt – római számok világító – világító mutatók
CSATTANÓ RÉSZE: 18 mm – csapott fül – 316L rozsdamentes acél – fekete IP kezelés
SZÍJ: 20 mm – tropic gumi FKM
SÚLY: 105 g
ÁLLAPOT
Új, viselés nélküli – 2 év nemzetközi garancia érvényes
TARTALOM
INFO
FONTOS MEGJEGYZÉS AZ ELSŐ HASZNÁLATNÁL
DATUMOT MOZGATÓ ÓRÁKRA VONATKOZÓ SZABÁLY
LOGISZTIKA/RENDELKEZÉS
Minden megrendelést az Olaszországban található raktárunkból küldünk.
SZÁLLÍTÁS BIZTOSÍTOTT - NEMZETI ÉS EU
Nincs további adó Fizetnivaló az Európai Unióban
SZÁLLÍTÁS BIZTOSÍTOTT - KÜLFÖLD - VILÁG
Fordítás a Google Fordító által
Hivatalos forgalmazó
DIA
METRŐ: Ø 42 mm
TOK MAGASSÁG: 12,6 mm
FÉNYESÍTÉS: matt
ÜVEG: zafír
VÍZÁLLÓSÁG: 20 ATM – 200 méter
MOZGÓ: Seiko NH35
SZÍJ: 20 mm – tropic gumi FKM
SÚLY: 105 g
ÁLLAPOT
TARTALOM
INFO
LOGISZTIKA/RENDELKEZÉS
VISSZAJELZÉS
Modell
Brigate
Óraszíj anyaga
Gumi
Referenciaszám
REF.UBBRG42BKBK - Ltd. Edition
Óraszíj hossza
Hosszú (200 mm felett)
A tok átmérője
42 mm
Eladott tárgyak
100%