Ublast - Brigate - REF.UBBRG42BKBK - Ltd. Edition - Férfi - 2026
napok
14
óra
19
perc
59
A Trustpilot-on kiváló értékelésű.
UBLAST Brigate Limited Edition órige REF.UBBRG42BKBK, 2020 utáni időszak, automata mozgás (Seiko NH35), nemesacél tok 42 mm, fekete IP felülettel, fekete számlap, Tropic vulkanizált gumi szíj, eredeti doboz, dokumentumok és 2 éves nemzetközi garancia, új és soha nem használt.
AI-támogatott összefoglaló
Leírás az eladótól
Hivatalos Szabadalmazott Kereskedő
UBLAST egy olasz bejegyzett márka.
A "UBLAST - BRIGATE" - Limited Edition modell kínálata
FUNKCIÓK: óra – perc – másodperc – dátum
TOK: rozsdamentes acél 316L - fekete IP kezelés
ÁTMÉRŐ: Ø 42 mm
TOK MAGASSÁGA: 12,6 mm
PILLÉRZÉS: matt
KORONA: csavaros - rozsdamentes acél 316L - fekete IP kezelés
ÜVEG: zafír
ALÁTÉTELEK: csavaros - rozsdamentes acél 316L
VÍZÁLLÓSÁG: 20 ATM - 200 méter
MOZGATÓ: Seiko NH35
INDAJZAT: matt - római számokkal világító – világító mutatók
CSUKLÓZÁS: 18 mm - rozsdamentes acél 316L - fekete IP kezelés
SZÍJ: 20 mm - Tropic fannal FKM
SÚLY: 105 g
ÁLLAPOT
Új, viselés nélkül – 2 év nemzetközi garancia érvényes
TARTALOM
INFÓ
FONTOS MEGJEGYZÉS ELŐSZŰ HASZNÁLAT
DÁTUMPÖRÖGZÉSRE SZÓLÓ SZABÁLY
LOGISZTIKA/MAGAZIN
Minden megrendelés Olaszországi kiinduló raktárból származik
SZÁLLÍTÁS BIZTOSÍTOTT – HAZAI ÉS EGYÉB EU-TERÜLET
Nincs további adó az Európai Unió területén belül
SZÁLLÍTÁS BIZTOSÍTOTT – KÜLFÖLD – VILÁG
VISSZACSATOLÓ VÉLEMÉNY
Az eladó története
Fordítás a Google Fordító által
ÁTMÉRŐ: Ø 42 mm
TOK MAGASSÁGA: 12,6 mm
PILLÉRZÉS: matt
ÜVEG: zafír
VÍZÁLLÓSÁG: 20 ATM - 200 méter
MOZGATÓ: Seiko NH35
SÚLY: 105 g
ÁLLAPOT
TARTALOM
INFÓ
DÁTUMPÖRÖGZÉSRE SZÓLÓ SZABÁLY
LOGISZTIKA/MAGAZIN
VISSZACSATOLÓ VÉLEMÉNY
Modell
Brigate
Óraszíj anyaga
Gumi
Referenciaszám
REF.UBBRG42BKBK - Ltd. Edition
Óraszíj hossza
Hosszú (200 mm felett)
A tok átmérője
42 mm
Eladott tárgyak
100%