Ublast - Brigate - REF.UBBRG42BU - Ltd. Edition - Férfi - 2026
napok
00
óra
05
perc
52
A Trustpilot-on kiváló értékelésű.
UBLAST Brigate automata óra 42 mm-es rozsdamentes acélból, zafírüveg, Seiko NH35-ös szerkezet, 20 ATM vízállóság, egyirányú bezel, Tropic FKM gumiszíj, eredeti doboz és 2 éves nemzetközi garancia mellett, limitált kiadás REF.UBBRG42BU.
AI-támogatott összefoglaló
Leírás az eladótól
Hivatalos meghatalmazott ügynök
UBLAST egy olasz bejegyzett márkanév.
A "UBLAST - BRIGATE" - Limited Edition modell tételét kínáljuk
Rozsdamentes acél tok 316L - zafírrétegű üveg – japán automata Seiko NH35 – Tropic FKM szíj
FUNKCIÓK: óra – perc – másodperc – dátum
TOK: 316L rozsdamentes acél
ÁTMÉRŐ: Ø 42 mm
TOK MAGASSÁG: 12,6 mm
BEFEJEZÉS: durva/szórt
KORONA: csavaros – 316L rozsdamentes acél
ÜVEG: zafír
MÉLY HÁZ: csavaros – 316L rozsdamentes acél
VÍZÁLLÓSÁG: 20 ATM – 200 méter
SZÁMZÓRÓ: Seiko NH35
FOGANTYÚ: matt – római számok világító elemmel – világító mutatók
CSUKLÓRÓLÓ: 18 mm – középcsap – 316L rozsdamentes acél
SZÍJ: 20 mm – Tropic szilikon FKM
SÚLY: 105 g
ÁLLAPOT
Új, viselésre nem került – 2 év nemzetközi garancia beépítve
TARTALOM
INFÓ
FONTOS MEGJEGYZÉS ELSŐ HASZNÁLAT
DÁTUMOS ÓRÁKRA VONATKOZÓ SZABÁLY
LOGISZTIKA/RAKTÁR
Minden rendelés Olaszországban található raktárból indul.
SZÁLLÍTÁS BIZTOSÍTVA – NAGYKERESKEDELEM ÉS EURÓPA
Nincs további adó az Európai Unióon belül
SZÁLLÍTÁS BIZTOSÍTVA – TÖBBI EURÓPÁN KÍVÜLI - VILÁG
VISSZAJELZÉS
Az eladó története
Fordítás a Google Fordító által
TOK: 316L rozsdamentes acél
ÁTMÉRŐ: Ø 42 mm
TOK MAGASSÁG: 12,6 mm
BEFEJEZÉS: durva/szórt
ÜVEG: zafír
VÍZÁLLÓSÁG: 20 ATM – 200 méter
SZÁMZÓRÓ: Seiko NH35
SÚLY: 105 g
ÁLLAPOT
TARTALOM
INFÓ
LOGISZTIKA/RAKTÁR
VISSZAJELZÉS
Modell
Brigate
Óraszíj anyaga
Gumi
Referenciaszám
REF.UBBRG42BU - Ltd. Edition
Óraszíj hossza
Hosszú (200 mm felett)
A tok átmérője
42 mm
Eladott tárgyak
100%