Ublast - Orbital Plane - Automatic Moon Phase - REF.UBORPL42WHBU - Ltd. Edition - Férfi - 2026
napok
20
óra
04
perc
16
A Trustpilot-on kiváló értékelésű.
Orbital Plane - Automatic Moon Phase, hivatkozás REF.UBORPL42WHBU, 42 mm rozsdamentes acél férfi óra bőrszíjjal, japán automata mozgás, eredeti doboz és dokumentumok, 2 éves nemzetközi garancia.
AI-támogatott összefoglaló
Leírás az eladótól
Official Authorized Dealer
UBLAST egy olasz védjegy, bejegyzett.
Az „UBLAST - ORBITAL PLANE / Moon Phase Limited Edition” modell bemutatása:
Funkció: óra, perc, másodperc – holdfázis
Tok: 42x12 mm, rozsdamentes acél 316L
Számlapzár: rozsdamentes acél 316L
Üveg: zafírozott
korona: rozsdamentes acél 316L
Hátsó fedél: rozsdamentes acél 316L
Szíj: valódi bőr – (körülbelül 250 mm a tok méretével együtt)
Záró elem: rozsdamentes acél 316L – deployante
Vízállóság: 5ATM – 50 méter
Nem: férfi
Súly: körülbelül 95 g
ÁLLAPOTOK
Új, nem viselt – 2 éves nemzetközi garancia érvényes
TARTALOM
INFÓ
FONTOS MEGJEGYZÉS ELSŐ HASZNÁLAT
ÁLTALÁNOS SZABÁLY MINDEN NAPRAJTI ÓRÁK RÉSZÉRE (DATÁRIUM)
LOGISZTIKA/MENEDZSMENT
Minden megrendelés Olaszországban található raktárunkból indul.
KIRÁNDULÁS HAZAI ÉS EURÓPAI SZÁLLÍTÁS
Nincs adicionalis díj az Európai Unió területén belül.
KÜLFÖLDI SZÁLLÍTÁS – A VILÁG
VISSZAJELZÉS
Az eladó története
Fordítás a Google Fordító által
Official Authorized Dealer
Üveg: zafírozott
korona: rozsdamentes acél 316L
Vízállóság: 5ATM – 50 méter
Nem: férfi
Súly: körülbelül 95 g
ÁLLAPOTOK
TARTALOM
INFÓ
LOGISZTIKA/MENEDZSMENT
KÜLFÖLDI SZÁLLÍTÁS – A VILÁG
VISSZAJELZÉS
Modell
Orbital Plane - Automatic Moon Phase
Óraszíj anyaga
Bőr
Referenciaszám
REF.UBORPL42WHBU - Ltd. Edition
Óraszíj hossza
Hosszú (200 mm felett)
A tok átmérője
42 mm
Eladott tárgyak
100%