Ublast - Orbital Plane - Automatic Moon Phase - REF.UBORPL42BK - Ltd. Edition - Férfi - 2026
napok
04
óra
42
perc
03
A Trustpilot-on kiváló értékelésű.
Orbital Plane – Automata Moon Phase limitált kiadás, referencia REF.UBORPL42BK, 42 mm-es rozsdamentes acél tok, japán automata Miyota szerkezet holdfázissal, bőrszíj, új eredeti doboz és papírok, 50 m vízállóság, férfi, 2020-as évek, nemzetközi garancia.
AI-támogatott összefoglaló
Leírás az eladótól
Official Authorized Dealer
UBLAST egy olasz bejegyzett márkanév.
A „UBLAST - ORBITAL PLANE / Moon Phase Limited Edition” modell kínálatában található:
Funkció: óra, perc, másodperc – holdfázis
Tok: 42x12mm 316L rozsdamentes acél
Beütőgyűrű: 316L rozsdamentes acél
Mechanika: japán automata Miyota-alapú, holdfázisokkal – 360° teljes forgás 31 napos holdciklussal
Üveg: zafírgörbítő
Korona: 316L rozsdamentes acél
Foglalat: 316L rozsdamentes acél
Szíj: valódi bőr – (körülbelül 250 mm a tokkal együtt)
Zár: 316L rozsdamentes acél – egyszerű/„deployante” zár
Vízállóság: 5ATM - 50 méter
Neme: férfi
Súly: kb. 95 g
ÁLLAPOT
Némi használat nélkül – 2 év nemzetközi garancia érvényes
TARTALOM
INFO
FONTOS MEGJEGYZÉS - ELŐVIZSGÁLAT
ÁLTALÁNOS SZABÁLY ZÁRÓGA
LOGISZTIKA / RAKTÁR
Minden rendelés az Olaszországban található raktárból indul.
NEMZETI ÉS EURÓPAI SZÁLLÍTÁS
Nem jár díj az Európai Unió területén belül
KÜLFÖLDI SZÁLLÍTÁS - A VILÁG
VISSZAJELZÉS
Az eladó története
Fordítás a Google Fordító által
Official Authorized Dealer
Üveg: zafírgörbítő
Korona: 316L rozsdamentes acél
Vízállóság: 5ATM - 50 méter
Neme: férfi
Súly: kb. 95 g
ÁLLAPOT
TARTALOM
INFO
ÁLTALÁNOS SZABÁLY ZÁRÓGA
LOGISZTIKA / RAKTÁR
NEMZETI ÉS EURÓPAI SZÁLLÍTÁS
KÜLFÖLDI SZÁLLÍTÁS - A VILÁG
VISSZAJELZÉS
Modell
Orbital Plane - Automatic Moon Phase
Óraszíj anyaga
Bőr
Referenciaszám
REF.UBORPL42BK - Ltd. Edition
Óraszíj hossza
Hosszú (200 mm felett)
A tok átmérője
42 mm
Eladott tárgyak
100%