Ublast - Orbital Plane - Automatic Moon Phase - REF.UBORPL42GDBK - Ltd. Edition - Férfi - 2026
napok
14
óra
27
perc
12
A Trustpilot-on kiváló értékelésű.
Orbital Plane - Automatic Moon Phase, referencia REF.UBORPL42GDBK, 42 mm-es rozsdamentes acél tok, automata mozgás, bőr csuklópánt, új eredeti dobozzal, dokumentumokkal és két éves nemzetközi garanciával (szállítás biztosított).
AI-támogatott összefoglaló
Leírás az eladótól
Hivatalos felhatalmazott forgalmazó
UBLAST egy bejegyzett olasz márka.
Javasoljuk az “UBLAST - ORBITAL PLANE / Moon Phase Limited Edition” modell megvételét:
Funkció: óra – perc – másodperc – holdfázis
Tok: 42x12 mm rozsdamentes acél 316L
Lünetta: rozsdamentes acél 316L
Üveg: zafír
korona: rozsdamentes acél 316L
Talplemez: rozsdamentes acél 316L
Csuklópánt: valódi bőr – (kb. 250 mm a tok méréseivel együtt)
Zár: rozsdamentes acél 316L – deployante
Vízállóság: 5ATM – 50 méter
Férfi nem
Súly: kb. 95 g
ÁLLAPOT
Új, soha nem viselt – 2 év nemzetközi garancia
TARTALOM
INFÓ
FONTOS MEGJEGYZÉS AZ ELSŐ HASZNÁLATRÓL
VILÁGTEMPÓVÁLTÓ SZABÁLY minden dátumos órához
LOGISZTIKA/IRA
Minden megrendelés Olaszországban található raktárból indul.
NÁCIÓS ÉS EURÓPAI SZÁLLÍTÁS
Nincs további költség az Európai Unión belül.
KÜLÖNLEGES SZÁLLÍTÁS - A VILÁG
VISSZAJELZÉS
Az eladó története
Fordítás a Google Fordító által
Üveg: zafír
korona: rozsdamentes acél 316L
Vízállóság: 5ATM – 50 méter
Férfi nem
Súly: kb. 95 g
ÁLLAPOT
TARTALOM
INFÓ
LOGISZTIKA/IRA
NÁCIÓS ÉS EURÓPAI SZÁLLÍTÁS
KÜLÖNLEGES SZÁLLÍTÁS - A VILÁG
VISSZAJELZÉS
Modell
Orbital Plane - Automatic Moon Phase
Óraszíj anyaga
Bőr
Referenciaszám
REF.UBORPL42GDBK - Ltd. Edition
Óraszíj hossza
Hosszú (200 mm felett)
A tok átmérője
42 mm
Eladott tárgyak
100%