Ublast - Orbital Plane - Automatic Moon Phase - REF.UBORPL42GDBK - Ltd. Edition - Férfi - 2026
napok
05
óra
28
perc
23
másodperc
Jelenlegi licit
1 másik személy figyeli ezt
IT
IT
Catawiki Vevővédelem
Trustpilot 4.4 | 133284 vélemény
A Trustpilot-on kiváló értékelésű.
Orbital Plane - Automatic Moon Phase, hivatkozás REF.UBORPL42GDBK, Limited Edition, 42 mm rozsdamentes acél tok bőr szíjjal, japán automata mekanizmus holdfázissal, új és viselés nélküli, eredeti dobozzal, papírokkal és kétéves nemzetközi garanciával.
AI-támogatott összefoglaló
Leírás az eladótól
Hivatalos Megerősített Kereskedő
UBLAST egy olasz bejegyzett márkanév.
A “UBLAST - ORBITAL PLANE / Moon Phase Limited Edition” modell választékot kínáljuk:
FUNKCIÓK: óra – perc – másodperc – holdfázis
Tok: 42x12 mm, 316L rozsdamentes acél
Beosztás: 316L rozsdamentes acél
Üveg: zafíros
Korona: 316L rozsdamentes acél
Hátlap: 316L rozsdamentes acél
Bőrszíj: valódi bőr – (körtónk ~250 mm tokkal együtt)
Csatt: 316L rozsdamentes acél – deployante
Vízállóság: 5ATM – 50 méter
Nem: férfi
Súly: körülbelül 95 g
ÁLLAPOTOK
Új, viselés nélküli – 2 év nemzetközi garancia érvényes
TARTALOM
INFO
FONTOS MEGJEGYZÉS PRIMER HASZNÁLAT
ÖSSZEHASONLÍTÓ SZABÁLY MINDEN ÓRÁHOZ KOLOZDAT VÁRAKLÓD
LOGISZTIKA/MAGÁZAT
Minden megrendelés az olaszországi raktárból induló szállítással történik
ORSZÁGOS ÉS EURÓPAI SZÁLLÍTÁS
Nincs plusz adó az Európai Unión belül
KÜLFÖLDI SZÁLLÍTÁS - A VILÁG
VISSZAJELZÉS
Az eladó története
Fordítás a Google Fordító által
Üveg: zafíros
Korona: 316L rozsdamentes acél
Hátlap: 316L rozsdamentes acél
Vízállóság: 5ATM – 50 méter
Nem: férfi
Súly: körülbelül 95 g
ÁLLAPOTOK
TARTALOM
INFO
LOGISZTIKA/MAGÁZAT
ORSZÁGOS ÉS EURÓPAI SZÁLLÍTÁS
KÜLFÖLDI SZÁLLÍTÁS - A VILÁG
VISSZAJELZÉS
Modell
Orbital Plane - Automatic Moon Phase
Óraszíj anyaga
Bőr
Referenciaszám
REF.UBORPL42GDBK - Ltd. Edition
Óraszíj hossza
Hosszú (200 mm felett)
A tok átmérője
42 mm
Eladott tárgyak
100%