Buffon - Oeuvres complètes: Oiseaux - 1830

02
napok
05
óra
02
perc
00
másodperc
Jelenlegi licit
€ 45
Nincs minimálár
27 másik személy figyeli ezt a tárgyat
FR
45 €
HR
44 €
FR
39 €

Catawiki Vevővédelem

A befizetést biztonságban megőrizzük, amíg a termék kézbesítése meg nem történik. Részletek megtekintése

Trustpilot 4.4 | 135350 vélemény

A Trustpilot-on kiváló értékelésű.

Buffon madarakról szóló teljes művei, illusztrált kiadás, francia nyelvű, félbőr kötés, Paris, F. D. Pillot, 1830, 461 oldal, 11 kézzel színnel színezett rézkarc 33 madárképpel, méret kb. 21 × 13 cm.

AI-támogatott összefoglaló

Leírás az eladótól

Buffon teljes műveit F. Cuvier, az Intézeti tag (Tudományos Akadémia) kiegészítette két többletkötettel, amelyek a ma napig felfedezett legfigyelemreméltóbb emlősöket és madarakat mutatják be, továbbá egy szép Buffon-portréval és 260 rézkarccal, amelyeket ehhez a kiadáshoz a legkiválóbb művészek készítettek. - Párizs, F. D. Pillot kiadónál, 1830 - rész 23, kiegészítés része - 461 oldal - félbőr kötés

Rendben. Kissé kopott a bőrkötés felső- és alsó része a gerincnél. Kopás- és horpadásnyomok, a jobb oldali kötés felső- és alsó részén kb. 1 cm-es szakadás. A belső rész sárgulódott, néhány oldal és a gravúrák koptak, kissé foltosodtak, különösen az első 5 oldalon. Csak néhány gyűrődés.

Tartalmaz 11 gyönyörű kézzel színezett gravírozást 33 képessel a következő címekkel: L'Alouette / La Farlouse ou l'Alouette des près / Le Cujelier / Le Sirli / Le Cocheris / Le Rossignol / La Fauvette / Le Rouge-gorge / Le Figuier / Le Troglodyte / Le Roitelet / La Mésange charbonnière / La petite Charbonnière / La Mésange moustache mâle / La Mésange moustache femelle/La Mésange rémis / La Mésange huppée / La Mésange à longue queue / La Sitelle / Le petit Grimpereau de France / Le petit Grimpereau de la Guyanne / Le Grimpereau de muraille / Le Soui-manga vert doré à longue queue / Le Soui-manga olive à gorge pourpre / Le Guitguit noir et bleu / Le Sucrier / Le Soui-manga à longue queue et à capuchon violet / Le plus petit Oiseau mouche / L'Oiseau mouche huppé / Le Huppé-col / L'Oiseau mouche à collier / Le Colibri topaze / Le Colibri rubis

Az összes ábrázolt

Ajánlott küldeményként lesz feladva.

Buffon teljes műveit F. Cuvier, az Intézeti tag (Tudományos Akadémia) kiegészítette két többletkötettel, amelyek a ma napig felfedezett legfigyelemreméltóbb emlősöket és madarakat mutatják be, továbbá egy szép Buffon-portréval és 260 rézkarccal, amelyeket ehhez a kiadáshoz a legkiválóbb művészek készítettek. - Párizs, F. D. Pillot kiadónál, 1830 - rész 23, kiegészítés része - 461 oldal - félbőr kötés

Rendben. Kissé kopott a bőrkötés felső- és alsó része a gerincnél. Kopás- és horpadásnyomok, a jobb oldali kötés felső- és alsó részén kb. 1 cm-es szakadás. A belső rész sárgulódott, néhány oldal és a gravúrák koptak, kissé foltosodtak, különösen az első 5 oldalon. Csak néhány gyűrődés.

Tartalmaz 11 gyönyörű kézzel színezett gravírozást 33 képessel a következő címekkel: L'Alouette / La Farlouse ou l'Alouette des près / Le Cujelier / Le Sirli / Le Cocheris / Le Rossignol / La Fauvette / Le Rouge-gorge / Le Figuier / Le Troglodyte / Le Roitelet / La Mésange charbonnière / La petite Charbonnière / La Mésange moustache mâle / La Mésange moustache femelle/La Mésange rémis / La Mésange huppée / La Mésange à longue queue / La Sitelle / Le petit Grimpereau de France / Le petit Grimpereau de la Guyanne / Le Grimpereau de muraille / Le Soui-manga vert doré à longue queue / Le Soui-manga olive à gorge pourpre / Le Guitguit noir et bleu / Le Sucrier / Le Soui-manga à longue queue et à capuchon violet / Le plus petit Oiseau mouche / L'Oiseau mouche huppé / Le Huppé-col / L'Oiseau mouche à collier / Le Colibri topaze / Le Colibri rubis

Az összes ábrázolt

Ajánlott küldeményként lesz feladva.

Részletek

Könyvek száma
1
Téma
Illusztrált, Madártan, Természettudomány
Könyvcím
Oeuvres complètes: Oiseaux
Szerző/ Illusztrátor
Buffon
Állapot
Publication year oldest item
1830
Height
21 cm
Példány
Illusztrált kiadás
Width
13 cm
Nyelv
Francia
Original language
Igen
Kiadó
F. D. Pillot
Kötés
Részben bőr
Extrák
Kézzel színezett illusztrációk
Oldalak száma
461
HollandiaEllenőrzött
8675
Eladott tárgyak
100%
protop

Hasonló tárgyak

Önnek ajánlott:

Könyvek