Ublast - Quadrangular Index - Sapphire Glass - REF.UBQDRIND40BU - Ltd.Edition - Herre - 2026
dager
14
timer
31
minutter
52
Vurdert utmerket på Trustpilot.
UBLAST Quadrangular Index, Limited Edition, REF.UBQDRIND40BU, automatikkur i 40 mm rustfritt stål med safirglass, lysende indekser, 20 mm lenke i rustfritt stål, levert med originaleske og papirer og to års internasjonal garanti.
KI-assistert oppsummering
Beskrivelse fra selgeren
Official Authorized Dealer
UBLAST er et italiensk registrert merke.
Vi tilbyr modellen "UBLAST - QUADRANGULAR INDEX" Limited Edition
FUNKSJONER: timevisning - minuttvisning - sekunder - datofunksjon - italiensk/engelsk
KASSE: rustfritt stål 316L
GJERRER: rustfritt stål 316L - festet med 8 skruer
DIAMETER: Ø 40 mm
KASSEHØYDE: 11 mm
FINERING: børstet - polert
KRONE: skruforskjøvet - rustfritt stål 316L
GLASS: safirflat
TÅNN: skrufestet - rustfritt stål 316L
VANNTETTHET: 10 ATM - 100 meter
MOVEMENT: automatisk Seiko NH36
UFATT: matt med guilloche - påførte luminescente indekser - luminescerende visere
LUKKE: 18 mm foldespenne - rustfritt stål 316L
REMME: 20 mm rustfritt stål 316L
VEKT: 163 g
FORHOLDSREGLER
Ny – aldri brukt – inkluderer internasjonal garanti på 2 år
INNHOLD
INFO
VIKTIG MERK FIRST UTILISATION
REGEL FOR ALLE KLUKKER MED DATOFUNKSJON
LOGISTIKK/LAGER
Alle bestillinger sendes fra vårt lager i ITALIA
SPORING MED FORSIKRING - Nasjonal og Europa
Ingen ekstra avgift å betale innenfor EU
SPORING MED FORSIKRING - UTOVER EUROPA - VERDEN
FEEDBACK
God handel
Historien til selger
Oversatt av Google Translate
Official Authorized Dealer
KASSE: rustfritt stål 316L
DIAMETER: Ø 40 mm
KASSEHØYDE: 11 mm
FINERING: børstet - polert
GLASS: safirflat
VEKT: 163 g
FORHOLDSREGLER
INNHOLD
INFO
VIKTIG MERK FIRST UTILISATION
LOGISTIKK/LAGER
FEEDBACK
God handel
Modell
Quadrangular Index - Sapphire Glass
Klokkerem materiale
Stål
Referansenummer
REF.UBQDRIND40BU - Ltd.Edition
Klokkereimens lengde
Lang (over 200 mm)
Eske diameter
40 mm
Objekter solgt
100%