Ublast - Brigate - REF.UBBRG42BZBK - Ltd. Edition - Herre - 2026
dager
15
timer
35
minutter
53
Vurdert utmerket på Trustpilot.
UBLAST Brigate Limited Edition, referanse REF.UBBRG42BZBK, en 42 mm ur i rustfritt stål med automatisk Seiko NH35-bevegelser, lang gummirem Tropic, vannavstøtende til 200 meter, ny med original eske, papirer og toårig internasjonal garanti.
KI-assistert oppsummering
Beskrivelse fra selgeren
Offisiell Autorisert Forhandler
UBLAST er et italiensk registrert merke.
Vi tilbyr modellen " UBLAST - BRIGATE " - Limited Edition
KASSE: rustfritt stål 316L - safirglass – japansk automatiskt Seiko NH35 - ormaklætt per Tropic FKM
FUNKSJONER: timer - minutter - sekunder - dato
KASSE: rustfritt stål 316L - IP-behandling bronse
DIAMETER: Ø 42 mm
HØYDE KASSE: 12,6 mm
FINISH: sandblast
KRONE: skrudd inn - rustfritt stål 316L - IP-behandling bronse
GLASS: safir
BODEGNING: skrudd inn - rustfritt stål 316L
VANNMÅTTE: 20 ATM - 200 meter
MOVEMENT: Seiko NH35
SKRIFTER: matt — lysende romerske tall — lysende visere
LUKKING: 18 mm - ardiglione - rustfritt stål 316L - IP-behandling bronse
STRAP: 20 mm - tropic i Gummi FKM
VEKT: 105 g
FORUTSETNINGER
Ny, aldri brukt – 2 års internasjonal garanti inkludert
INNHOLD
INFO
VIKTIG MERKNAD FOR FØRSTE BRUK
REGEL FOR ALLE DATERKLOKKER
LOGISTIKK/LAGER
Alle bestillinger sendes fra vårt lager i ITALIA
SPORING/LEVERING – Nasjonalt og i Europa
Ingen tilleggsskatt å betale innenfor EU
SPORING/LEVERING – Utover Europa – VERDEN
FEEDBACK
Historien til selger
Oversatt av Google Translate
DIAMETER: Ø 42 mm
HØYDE KASSE: 12,6 mm
FINISH: sandblast
GLASS: safir
VANNMÅTTE: 20 ATM - 200 meter
MOVEMENT: Seiko NH35
VEKT: 105 g
FORUTSETNINGER
INNHOLD
INFO
VIKTIG MERKNAD FOR FØRSTE BRUK
REGEL FOR ALLE DATERKLOKKER
LOGISTIKK/LAGER
FEEDBACK
Modell
Brigate
Klokkerem materiale
Gummi
Referansenummer
REF.UBBRG42BZBK - Ltd. Edition
Klokkereimens lengde
Lang (over 200 mm)
Eske diameter
42 mm
Objekter solgt
100%