Ublast - Chronobeat - Pulsometer - REF.UBCHB43BK - Ltd. Edition - Herre - 2026
dager
18
timer
20
minutter
39
Vurdert utmerket på Trustpilot.
Chronobeat - Pulsometer, referanse REF.UBCHB43BK - Limited Edition, kvartsverk, rustfritt stål kasse 43 mm, gummirem, ny og ubrukt, inkluderer original eske og dokumenter med internasjonal garanti.
KI-assistert oppsummering
Beskrivelse fra selgeren
Offisiell autorisert forhandler
UBLAST er et registrert italiensk merke.
Vi tilbyr modellen "UBLAST - CHRONOBEAT" Limited Edition
FUNKSJONER: datomert – kronograf – pulsometer-skala
KASSE: 316L rustfritt stål
ØKONDI: Ø Ø 42,5 mm
KASSEHØYDE: 13 mm
GUARDIA: fast – polert – 316L rustfritt stål
FINERING: børstet
KRONE: 316L rustfritt stål – kilt skrudd
GLASS: mineral flat
BAKDEKS: 316L rustfritt stål – skrudd fast
VANNTETTHET: 10 ATM – 100 meter
VERK: quartz Miyota chrono 0S20
LÅS: 20 mm – rustfritt stål med skulderfeste
ARMBÅND: 22 mm – gummi
Vekt: 87 g
FORHOLD
Nydelig ny – 2 års internasjonal garanti inkludert
INNHOLD
INFO
VIKTIG MERK FOR FØRSTE BRUK
REGEL FOR ALLE KLOKKER MED DATOMERK
LOGISTIKK/LAGER
Alle bestillinger sendes fra vårt lager i ITALIA
SPORING/LEVERING - NATIONALT OG EUROPA
Ingen ekstra avgifter internt i EU
SPORING/LEVERING - EKSTRE EUROPA - VERDEN
TILBAKEMELDING
Historien til selger
Oversatt av Google Translate
KASSE: 316L rustfritt stål
ØKONDI: Ø Ø 42,5 mm
KASSEHØYDE: 13 mm
FINERING: børstet
GLASS: mineral flat
ARMBÅND: 22 mm – gummi
Vekt: 87 g
FORHOLD
INNHOLD
INFO
VIKTIG MERK FOR FØRSTE BRUK
LOGISTIKK/LAGER
TILBAKEMELDING
Modell
Chronobeat - Pulsometer
Klokkerem materiale
Gummi
Referansenummer
REF.UBCHB43BK - Ltd. Edition
Klokkereimens lengde
Lang (over 200 mm)
Urverk
Kvarts
Eske diameter
43 mm
Objekter solgt
100%