Ublast - Orbital Plane - Automatic Moon Phase - REF.UBORPL42GDBK - Ltd. Edition - Herre - 2026
dager
16
timer
21
minutter
57
sekunder
Nåværende bud
7 andre ser på dette objektet
PL
FR
Vurdert utmerket på Trustpilot.
Orbital Plane - Automatic Moon Phase, referanse REF.UBORPL42GDBK - Ltd. Edition, 42 mm rustfritt stål kasse med langt lærband og japansk automatisk bevegelse med månefase, ny med originalboks, dokumenter og to års internasjonal garanti.
KI-assistert oppsummering
Beskrivelse fra selgeren
Offisiell Autorisert Forhandler
Vi tilbyr modellen “ UBLAST - ORBITAL PLANE / Moon Phase Limited Edition „
Funksjon: timer - minutter - sekunder – månefase
Kassett: 42x12mm rustfritt stål 316L
Lünette: rustfritt stål 316L
Glass: safir
Krone: rustfritt stål 316L
bakdeksel: rustfritt stål 316L
Reim: ekte skinn – (ca. 250 mm inkludert kasse)
Lukking: rustfritt stål 316L – foldelås
Vanntetthet: 5ATM - 50 meter
kjønn: mann
vekt: ca. 95 g
VILKÅR
Ny - aldri brukt – inkl. internasjonal garanti i 2 år
INNHOLD
INFO
VIKTIG MERKNAD FØR FØRSTE BRUK
REGEL FOR ALLE KLOKKER MED DATOFUNKSJON
LOGISTIKK/LAGER
Alle bestillinger sendes fra vårt lager i ITALIA
Nasjonal og Europeisk levering
Ingen ytterligere avgifter innenfor Den europeiske union
EKSTRA-EVROPA - VERDEN
TILBAKEMELDING
Historien til selger
Oversatt av Google Translate
Lünette: rustfritt stål 316L
Glass: safir
Krone: rustfritt stål 316L
bakdeksel: rustfritt stål 316L
Vanntetthet: 5ATM - 50 meter
kjønn: mann
vekt: ca. 95 g
VILKÅR
INNHOLD
INFO
VIKTIG MERKNAD FØR FØRSTE BRUK
LOGISTIKK/LAGER
Nasjonal og Europeisk levering
EKSTRA-EVROPA - VERDEN
TILBAKEMELDING
Modell
Orbital Plane - Automatic Moon Phase
Klokkerem materiale
Lær
Referansenummer
REF.UBORPL42GDBK - Ltd. Edition
Klokkereimens lengde
Lang (over 200 mm)
Eske diameter
42 mm
Objekter solgt
100%