Ublast - Horizon Titanium - Professional Diver - REF.UBHO45BKT - Automatic Swiss - Herre - 2026
dager
20
timer
28
minutter
58
sekunder
Nåværende bud
1 annen person har interesse for dette
NL
Vurdert utmerket på Trustpilot.
UBLAST Horizon Titanium - Professional Diver, Ref. UBHO45BKT, 2020+, automatisk bevegelse.
KI-assistert oppsummering
Beskrivelse fra selgeren
Offisiell autorisert forhandler
UBLAST er et registrert italiensk merke.
Vi tilbyr modellen “UBLAST - HORIZON Professional Diver”
Funksjon: timer - minutter - sekunder – dato
Kasse: 48x14,5mm titan - heliumutløsningsventil
Urskive: datovisning ved klokken 3 - luminescerende indeks og visere
Bezel: keramisk - enveis dreibar, 120 klikk - luminescerende innsatser
Bevegelse: automatic Swiss Made Sellita SW200 - 38 timers gangreserve - 26 rubiner
Glass: safir
Krone: titan
Bakdeksel: titan
Lenke: gummi – ca. 250 mm totalt med kasse
Lås: titan – spenne / sikkerhetskrok
Vanntetthet: 50ATM - 500 meter
Kjønn: herre
Vekt: ca. 115 g
ESTATTER
Ny, aldri brukt – inklusiv 2 års internasjonal garanti
INNHOLD
INFO
VIKTIG MERKNAD FØR FØRSTE BRUK
REGEL FOR ALLE KLOKKER MED DATO
LOGISTIKK/LAGER
Alle bestillinger sendes fra vårt lager i ITALIA
Nasjonal og Europa-spedisjon
Ingen ekstra avgifter innenfor Den europeiske union
VERDENS-SPEDISJON (EKSTERNE ARRER)
FEEDBACK
Historien til selger
Oversatt av Google Translate
Glass: safir
Krone: titan
Bakdeksel: titan
Vanntetthet: 50ATM - 500 meter
Kjønn: herre
Vekt: ca. 115 g
ESTATTER
INNHOLD
INFO
VIKTIG MERKNAD FØR FØRSTE BRUK
LOGISTIKK/LAGER
Nasjonal og Europa-spedisjon
FEEDBACK
Modell
Horizon Titanium - Professional Diver
Klokkerem materiale
Gummi
Referansenummer
REF.UBHO45BKT - Automatic Swiss
Klokkereimens lengde
Lang (over 200 mm)
Utvendig materiale
Titan
Eske diameter
45 mm
Objekter solgt
100%