Ublast - Automatic Diver GMT - 20 ATM - UBDGMJ40BGN - Herre - 2026
Over seks års profesjonell erfaring med klokker og et stort nettverk.
|---|---|---|
Catawiki kjøperbeskyttelse
Betalingen din er trygg hos oss helt til du mottar objektet ditt.Vis detaljer
Trustpilot 4.4 | 133090 anmeldelser
Vurdert utmerket på Trustpilot.
UBLAST Automatic Diver GMT - 20 ATM referanse UBDGMJ40BGN for menn, en 40 mm stål GMT-dykker med automatisk bevegelse (Seiko NH34), produsert i 2026, armbåndlengde over 200 mm, ny i eske med originalpapirer og internasjonal garanti.
Beskrivelse fra selgeren
Offisiell autorisert forhandler
UBLAST er et italiensk registrert merke.
Vi tilbyr modellen "UBLAST DIVER GMT / Dual Time"
Rustfritt stålkasse 316L – flippkrans 120 hakk – GMT Seiko NH34 automatskift – mineralglas
Funksjon: timer - minutter - sekunder – dato - GMT
Kasse: 40x14 mm rustfritt stål 316L
Urskive: dato klokken 3 - indeksene og viserne luminescents (lyser i mørket)
Krans: roterbar, tosidig, 120 hakk
Glass: mineral med lupe
Krone: rustfritt stål 316L – guillock (skruetak) ved klokken 3
bakdeksel: rustfritt stål 316L - skrues fast
Rem: rustfritt stål 316L – jubilee-stil - (ca. 250 mm inkludert kasse)
Låse: rustfritt stål 316L – foldelås
Vannmotstand: 20 ATM - 200 meter
Kjønn: herre
Vekt: ca. 150 g
CONDITIONS / VILKÅR
Nytt, aldri brukt – internasjonal garanti på 2 år inkludert
INNHOLD
INFO
VIKTIG MERKNAD FOR FØRSTE BRUK
REGLER FOR ALLE KLOKKENE MED DATOFUNKSJON
LOGISTIKK/LAGER
Alle bestillinger sendes fra vårt lager i ITALIA
NORGES- OG EUROPA-SPEDISJON
Ingen tilleggsskatt å betale innenfor EU
EKSTERNE SPEDISJONER – VERDEN
TILBAKEMELDING
Historien til selger
Oversatt av Google TranslateOffisiell autorisert forhandler
Glass: mineral med lupe