Ublast - Air Prince Automatic Swiss - REF.UBAP40BU - Herre - 2026
dager
17
timer
57
minutter
10
sekunder
Nåværende bud
3 andre ser på dette objektet
DE
Vurdert utmerket på Trustpilot.
Air Prince Automatic Swiss, Ref. UBAP40BU, 40 mm stålkasse, automatisk sveitsisk urverk Sellita SW200, stålrem, vannbestandighet 20 ATM (200 m), ny med originalboks, dokumenter og internasjonal garanti.
KI-assistert oppsummering
Beskrivelse fra selgeren
Offisiell autorisert forhandler
UBLAST er et registrert italiensk merke.
Vi tilbyr modellen " UBLAST AIR PRINCE "
Kasse: rustfritt stål 316L - safirglass - automatisk Swiss Made Sellita SW200
Funksjon: timer - minutter - sekunder – dato
Kasse: 40x12mm – rustfritt stål 316L
Bezel: rustfritt stål 316L
Bevegelse: Swiss Made automatisk Sellita SW200
Glass: safir
Krone: rustfritt stål 316L – skrudd inn ved klokken 3
bakdeksel: rustfritt stål 316L - skrudd inn
Lenke: ekte skinn Made in Italy - (ca. 240 mm inkludert urkassen)
Lås: rustfritt stål 316L - spenne/nie
Vannmotstand: 20ATM - 200 meter
Kjønn: herre
Vekt: ca. 170 g
FORHOLD
Ny – 2 års internasjonal garanti inkludert
INNHOLD
INFO
VIKTIG MERKNAD FØR FØRSTE BRUK
REGEL FOR ALLE KLokker MED DATOLUKKE
LOGISTIKK/LAGER
Alle bestillinger sendes fra vårt lager i ITALIA
Nasjonal og Europas levering
Ingen tilleggsskatt å betale innenfor Den europeiske union
Levering utenfor Europa - verden
TILBAKEMELDING
Lykke til med budet
Historien til selger
Oversatt av Google Translate
Bezel: rustfritt stål 316L
Glass: safir
Kjønn: herre
Vekt: ca. 170 g
FORHOLD
INNHOLD
INFO
VIKTIG MERKNAD FØR FØRSTE BRUK
LOGISTIKK/LAGER
Nasjonal og Europas levering
TILBAKEMELDING
Lykke til med budet
Modell
Air Prince Automatic Swiss
Klokkerem materiale
Stål
Referansenummer
REF.UBAP40BU
Klokkereimens lengde
Lang (over 200 mm)
Eske diameter
40 mm
Objekter solgt
100%