Ublast - Air Prince Automatic Swiss - REF.UBAP40BU - Herre - 2026
Over 25 års erfaring med premium- og moderne klokker samt internasjonalt nettverk.
|---|---|---|
Catawiki kjøperbeskyttelse
Betalingen din er trygg hos oss helt til du mottar objektet ditt.Vis detaljer
Trustpilot 4.4 | 133090 anmeldelser
Vurdert utmerket på Trustpilot.
Air Prince Automatic Swiss, referanse REF.UBAP40BU, 40 mm rustfritt stål kasse, sveitsisk automatisk bevegelse Sellita SW200, dato kl. 3, safirglass, 200 m vannmotstand, stålrem lang (>200 mm), ny og aldri brukt med original eske, papirer og to års internasjonal garanti.
Beskrivelse fra selgeren
Offisielt autorisert forhandler
UBLAST er et registrert italiensk merke.
Vi presenterer modellen "UBLAST AIR PRINCE"
Kasse: 316L rustfritt stål – safirglass – automatisk Swiss Made Sellita SW200
Funksjon: timer - minutter - sekunder – dato
Kasse: 40x12mm – rustfritt stål 316L
Lünette: 316L rustfritt stål
Urverk: Swiss Made automatisk Sellita sw200
Glass: safir
Krone: 316L rustfritt stål – skrudd til klokken 3
Bakdeksel: 316L rustfritt stål - skrudd
Armbånd: ekte skinn Made in Italy - (ca. 240 mm includert kasse)
Lukkemekanisme: 316L rustfritt stål - spenne/armring
Vanntetthet: 20ATM - 200 meter
Kjønn: herre
Vekt: ca. 170 g
TILSTAND
Nye, aldri brukt – inkludert 2 års internasjonal garanti
INNHOLD
INFO
VIKTIG MERKNAD FØR FØRSTE BRUK
REGLER FOR ALLE KLOKKER MED DATOFUNKSJON
LOGISTIKK/LAGER
Alle ordre sendes fra vårt lager i Italia
SPEDISJON Nasjonalt OG EUROPA
Ingen ekstra avgifter å betale innenfor EU
SPEDISJON EKSTRA EUROPA - VERDEN
TILBAKEMELDING
Historien til selger
Oversatt av Google TranslateOffisielt autorisert forhandler
Lünette: 316L rustfritt stål
Glass: safir