dager
19
timer
23
minutter
30
Vurdert utmerket på Trustpilot.
Chronomatic - Compass - Ltd. Edition, referanse REF.UBCHMCOM47BU, en 47 mm stålcase med automatisk sveitsisk kronograf, læderreim, leveres med originalboks, dokumenter og to års internasjonal garanti.
KI-assistert oppsummering
Beskrivelse fra selgeren
Official Authorized Dealer
UBLAST er et italiensk registrert varemerke.
Vi tilbyr modellen "CHRONOMATIC - COMPASS - LTD. EDITION - MECCANICA SVIZZERA"
Funksjoner: kompass - kronograf - timer - minutter - sekunder – dato
Kasse: 47x14 mm rustfritt stål 316L – dobbelt krona
Lunett: rustfritt stål 316L
Bevegelse: automatisk kronograf Swiss Made Landeron kaliber 72
Glass: safir
Krone 1: skrukrone - rustfritt stål 316L
Krone 2: skrukrone - rustfritt stål 316L
Bakdeksel: skrukrone - rustfritt stål 316L
Reim: ekte skinn laget for hånd Made in Italy – 22 mm
Reimlengde: ca. 260 mm inklusive kasse
Lukking: foldededeksel - rustfritt stål 316L – 20 mm
Vanntetthet: 30ATM - 300 meter
Kjønn: herre
Vekt: ca. 155 g
FORESPØRSEL/CONDITIONS
Ny, aldri brukt – 2 års internasjonal garanti inkludert
INNHOLD
INFO
VIKTIG MERKNAD PRIMÆR BRUK
REGEL FOR ALLE KLOKKER MED DATO
LOGISTIKK/LAGER
Alle bestillinger sendes fra vårt lager i ITALIA
NORDISK OG EUROPA FRAKT
Ingen ekstra avgift innenfor EU
EKSTRAPAKKE – VERDEN
FEEDBACK
Historien til selger
Oversatt av Google Translate
Official Authorized Dealer
Lunett: rustfritt stål 316L
Glass: safir
Vanntetthet: 30ATM - 300 meter
Kjønn: herre
Vekt: ca. 155 g
FORESPØRSEL/CONDITIONS
INNHOLD
INFO
VIKTIG MERKNAD PRIMÆR BRUK
LOGISTIKK/LAGER
NORDISK OG EUROPA FRAKT
EKSTRAPAKKE – VERDEN
FEEDBACK
Modell
Chronomatic - Compass - Ltd. Edition
Klokkerem materiale
Lær
Referansenummer
REF.UBCHMCOM47BU - Automatic Swiss Mechanics
Klokkereimens lengde
Lang (over 200 mm)
Eske diameter
47 mm
Objekter solgt
100%