Ublast - Aquatic - REF.UBAQ40MAG - Ltd. Edition - Herre - 2026
dager
17
timer
41
minutter
15
Vurdert utmerket på Trustpilot.
UBLAST Aquatic Limited Edition, automatisert NH35-urverk, 40 mm stålkasse, stålrem, vanntetthet 25 ATM (250 m), ny med originalboks, dokumenter og internasjonal 2 års garanti.
KI-assistert oppsummering
Beskrivelse fra selgeren
Offisiell Autorisert Forhandler
Vi tilbyr modellen "UBLAST - AQUATIC" - Limited Edition
Rustfri stålkasse - flat mineralglass – automatisk NH35 - rustfritt stållenke
FUNKSJONER: timer - minutter - sekunder - datolåsing
KASSE: rustfritt stål
BEZEL: dreibar enveis 120 klikk - satindert aluminiumsinnlegg
DIAMETER: Ø 40 mm
KASSEHØYDE: 12 mm
FİNISH: børstet - skinnende
KRONE: skrudrevet - rustfritt stål
GLAS: flat mineralglass
BAKDEKSEL: skrudrevet - rustfritt stål
VÅT MOTSTAND: 25 ATM - 250 meter
MAKELALD: Seiko NH35 automatisk bevegelse
SKJERM: matt med grepsede tall og lyseindeks, lystslepede visere med lyseinnlegg
AVSLUTNING: 18 mm - deployant - rustfritt stål
LENKE: 20 mm - rustfritt stål - børstet/ polished
VEKT: 137 g
VILKÅR
Nye, aldri brukt – internasjonal garanti på 2 år inkludert
INNHOLD
INFO
VIKTIG MERKNAD FØR FØRSTE BRUK
REGEL FOR ALLE DATODRAGENDE KLOKKER
LOGISTIKK/LAGER
Alle ordre sendes fra vårt lager i ITALIA
LEVERING MED FORSIKRING - NATIONALT OG EUROPA
Ingen tilleggsskatt å betale innenfor EU
LEVERING MED FORSIKRING - UTE FOR EU - VERDEN
TILBAKEMELDING
Historien til selger
Oversatt av Google Translate
KASSE: rustfritt stål
DIAMETER: Ø 40 mm
KASSEHØYDE: 12 mm
FİNISH: børstet - skinnende
GLAS: flat mineralglass
VEKT: 137 g
VILKÅR
INNHOLD
INFO
VIKTIG MERKNAD FØR FØRSTE BRUK
LOGISTIKK/LAGER
TILBAKEMELDING
Modell
Aquatic
Referansenummer
REF.UBAQ40MAG - Ltd. Edition
Klokkereimens lengde
Lang (over 200 mm)
Eske diameter
40 mm
Objekter solgt
100%