Ublast - Aquatic - REF.UBAQ40SAL - Ltd. Edition - Herre - 2026
dager
13
timer
57
minutter
41
Vurdert utmerket på Trustpilot.
UBLAST Aquatic Limited Edition, referanse UBAQ40SAL, 40 mm rustfritt stål herreklokke med automatisk NH35-bevegelser, ny med eske, dokumenter og internasjonal garanti.
KI-assistert oppsummering
Beskrivelse fra selgeren
Official Authorized Dealer
UBLAST er et italiensk registrert merke.
Vi tilbyr modellen "UBLAST - AQUATIC" - Limited Edition
Kasse: rustfritt stål - platt mineralglass – automatisk NH35 - lenke i rustfritt stål
FUNKSJONER: timer - minutter - sekunder - datoløp
KASSE: rustfritt stål
BEGIER: unidireksjonal dreibar bezel 120 hakk - matt aluminiumsinnsats
DIAMETER: Ø 40 mm
HØYDE PÅ KASSE: 12 mm
FINER: børstet - polert
KRONE: skruetrykket - rustfritt stål
GLASS: platt mineralglass
BUNN: skrudd til vekt - rustfritt stål
VANNFRIHET: 25 ATM - 250 meter
MOVEMENT: automatisk Seiko NH35
DIAL: matt med florabelagte, lysende indekser – polerte visere med lysinnlegg
LUKKE: 18 mm - deployant - rustfritt stål
KUR: 20 mm - rustfritt stål - børstet/polert
VEKT: 137 g
FORHOLD
Ny, aldri brukt – 2 års internasjonal garanti inkludert
INNHOLD
INFO
VIKTIG MERKNAD FØR FØRSTE BRUK
REGEL FOR ALLE KLOKKER MED DATOLØP
LOGISTIKK/LAGER
Alle bestillinger sendes fra vårt lager i ITALIA
SPORING MED FORSIKRING - NATIONALT OG EUROPA
Ingen ekstra avgifter innenfor EU
SPORING MED FORSIKRING - UTEFOR EUROPA - VERDEN
FEEDBACK
Historien til selger
Oversatt av Google Translate
Official Authorized Dealer
KASSE: rustfritt stål
DIAMETER: Ø 40 mm
HØYDE PÅ KASSE: 12 mm
FINER: børstet - polert
GLASS: platt mineralglass
VANNFRIHET: 25 ATM - 250 meter
VEKT: 137 g
FORHOLD
INNHOLD
INFO
VIKTIG MERKNAD FØR FØRSTE BRUK
LOGISTIKK/LAGER
FEEDBACK
Modell
Aquatic
Klokkerem materiale
Stål
Referansenummer
REF.UBAQ40SAL - Ltd. Edition
Klokkereimens lengde
Lang (over 200 mm)
Eske diameter
40 mm
Objekter solgt
100%