Ublast - Aquatic - REF.UBAQ40BGR - Ltd. Edition - Herre - 2026
dager
13
timer
07
minutter
06
Vurdert utmerket på Trustpilot.
UBLAST Aquatic Limited Edition, referanse UBAQ40BGR, 40 mm rustfritt stål kasse med svart IP-lakk, automat NH35 bevegelse, matt skive, svart stålrem, vannavstøtende 25 ATM, inkluderer originalboks, dokumenter og internasjonal 2 års garanti; modell 2026, aldri brukt.
KI-assistert oppsummering
Beskrivelse fra selgeren
Official Authorized Dealer
UBLAST er et italiensk registrert merke.
Vi tilbyr modellen "UBLAST - AQUATIC" - Limited Edition
Rustfritt stål kasse – flat mineralglass – automatisk NH35 - rustfritt stålebånd
FUNKSJONER: timer - minutter - sekunder - datolagring
KASSE: svart IP-rustfritt stål
KVEIL: unikomerende un-direksjonell dreibar bezel 120 klikk – matt aluminiumsinnlegg
DIAMETER: Ø 40 mm
KASSEHØYDE: 12 mm
FINER: børstet – blank
KRONE: skrukrone - svart IP-rustfritt stål
GLASS: flat mineral
BOTN: skrukrone - rustfritt stål
VANNREISTAND: 25 ATM - 250 meter
VERK: automatisk Seiko NH35
Skjerm: matt bakgrunn med klare, luminescerende indeks—blanke visere med luminescerende innslag
LÅSING: 18 mm - deployant - svart IP-rustfritt stål
STRAP: 20 mm - svart IP-rustfritt stål - børstet/blankt
VEKT: 137 g
FORUTSETNINGER
Nye – komplett med 2 års internasjonal garanti inkludert
INNHOLD
INFO
VIKTIG MERK: FØR FØRSTE BRUK
REGEL FOR ALLE TIDSSHOWS MED DATOFELT
LOGISTIKK/LAGER
Alle bestillinger sendes fra vårt lager i ITALIA
SPORING/FORSEND ELSE
FORSENDTE GODER – Nasjonal og EU
Ingen ekstra avgifter innenfor Den europeiske union
FORSENDING UTOVER EUROPA – VERDEN
FEEDBACK
Historien til selger
Oversatt av Google Translate
Official Authorized Dealer
KASSE: svart IP-rustfritt stål
DIAMETER: Ø 40 mm
KASSEHØYDE: 12 mm
FINER: børstet – blank
GLASS: flat mineral
VERK: automatisk Seiko NH35
VEKT: 137 g
FORUTSETNINGER
INNHOLD
INFO
VIKTIG MERK: FØR FØRSTE BRUK
LOGISTIKK/LAGER
SPORING/FORSEND ELSE
FEEDBACK
Modell
Aquatic
Referansenummer
REF.UBAQ40BGR - Ltd. Edition
Klokkereimens lengde
Lang (over 200 mm)
Eske diameter
40 mm
Objekter solgt
100%