Ublast - Aquatic - REF.UBAQ40BWH - Ltd. Edition - Herre - 2026
dager
07
timer
20
minutter
28
Vurdert utmerket på Trustpilot.
UBLAST Aquatic Limited Edition automatisk herreur, stålcase Ø40 mm, svart IP, NH35 urverk, stålrem lang (>200 mm), vannbestandighet 25 ATM, med original eske og papirer samt to års internasjonal garanti; ny og aldri brukt.
KI-assistert oppsummering
Beskrivelse fra selgeren
Official Authorized Dealer
UBLAST er et italiensk registrert merke.
Vi tilbyr modellen "UBLAST - AQUATIC" - Limited Edition
Stålkasse – flat mineralglass – automatisk NH35 – stållenke
FUNKSJONER: timer - minutter - sekunder - dato
KASSE: svart IP-stål
BEZE: ensidig roterbar bezel, 120 klikk – matt aluminiumsinnlegg
DIAMETER: Ø 40 mm
HØYDE PÅ KASSE: 12 mm
OVERFLATE: børstet – blank
KRONE: skrusikker – svart IP-stål
GLASS: flat mineral
BAKDEKSSEL: skruesikker – stål
VANNAVSTAND: 25 ATM - 250 meter
VERK: Seiko NH35 automatisk
DIAL: matt med lyse lakkerte indekser – polerte visere med lyse inserts
LÅSLÅSING: 18 mm – deployant – svart IP-stål
REM: 20 mm – svart IP-stål – børstet/blankt
VEKT: 137 g
FORUTSETNINGER
Nye, aldri brukt – inkludert internasjonal garanti på 2 år
INNHOLD
INFO
VIKTIG MERKNAD FØR FØRSTE BRUK
REGEL FOR ALLE DATO-KLOKKE
LOGISTIKK/LAGER
Alle bestillinger sendt fra vårt lager i ITALIA
SPORING/FRAGASERING - Nasjonal og Europa
Ingen ekstra avgift å betale innenfor EU
SPORING/FRAGASERING - UTE I EUROPA - VERDEN
FEEDBACK
Historien til selger
Oversatt av Google Translate
Official Authorized Dealer
KASSE: svart IP-stål
DIAMETER: Ø 40 mm
HØYDE PÅ KASSE: 12 mm
OVERFLATE: børstet – blank
GLASS: flat mineral
BAKDEKSSEL: skruesikker – stål
VERK: Seiko NH35 automatisk
VEKT: 137 g
FORUTSETNINGER
INNHOLD
INFO
VIKTIG MERKNAD FØR FØRSTE BRUK
REGEL FOR ALLE DATO-KLOKKE
LOGISTIKK/LAGER
FEEDBACK
Modell
Aquatic
Referansenummer
REF.UBAQ40BWH - Ltd. Edition
Klokkereimens lengde
Lang (over 200 mm)
Eske diameter
40 mm
Objekter solgt
100%