Ublast - Quadrangular - Sapphire Glass - REF.UBQDR40BK - Ltd.Edition - Herre - 2026
dager
18
timer
13
minutter
46
Vurdert utmerket på Trustpilot.
UBLAST Quadrangular Limited Edition, referanse REF.UBQDR40BK, 40 mm rustfritt stål kasse, automatisk NH36 bevegelse, Clous de Paris skive med romerske tall, lang stålrem, ny med original eske, papirer og internasjonal garanti.
Offisiell autorisert forhandler
Vi tilbyr modellen "UBLAST - QUADRANGULAR" Limited Edition
FUNKSJONER: timevisning - minuttvisning - sekundvisning - datovisning - italiensk/engelsk
KASSE: 316L rustfritt stål
BEZEL: rustfritt stål 316L – festet med 8 skruer
DIAMETER: Ø 40 mm
KASSEHØYDE: 11 mm
FINER: børstet - høyglans
KRONE: skrufestet - rustfritt stål 316L
GLASS: safirflat
SVEIS: skrutettet - rustfritt stål 316L
VANNKONTROLL: 10 ATM - 100 meter
MOVEMENT: automatic Seiko NH36
SKJERM: Clous de Paris - romerske tall i polert utførelse - håndledd med lyse innsatser
LOCK: 18 mm foldelås - rustfritt stål 316L
REM: 20 mm rustfritt stål 316L - børstet/høypolert
VEKT: 163 g
FORHOLD
Ny – aldri brukt – internasjonal garanti på 2 år inkludert
INNHOLD
INFO
VIKTIG MERK Før første bruk
REGEL FOR ALLE KLOKKER MED DATOFUNKSJON
LOGISTIKK/LAGER
Alle ordrer sendes fra vårt lager i ITALIA
SIKKER FRAGANG - NATIONALT OG EUROPA
Ingen ytterligere avgifter å betale innenfor EU
SIKKER FRAGANG - EXTRA-EUROPA - VERDEN
KASSE: 316L rustfritt stål
DIAMETER: Ø 40 mm
KASSEHØYDE: 11 mm
FINER: børstet - høyglans
GLASS: safirflat
MOVEMENT: automatic Seiko NH36
VEKT: 163 g
FORHOLD
INNHOLD
INFO
VIKTIG MERK Før første bruk
LOGISTIKK/LAGER
FEEDBACK
Modell
Quadrangular - Sapphire Glass
Klokkerem materiale
Stål
Referansenummer
REF.UBQDR40BK - Ltd.Edition
Klokkereimens lengde
Lang (over 200 mm)
Eske diameter
40 mm
Objekter solgt
100%