Ublast - Quadrangular - Sapphire Glass - REF.UBQDR40CHA - Ltd.Edition - Herre - 2026
dager
21
timer
23
minutter
31
Vurdert utmerket på Trustpilot.
UBLAST Quadrangular Limited Edition armbandsur, 40 mm rustfritt stålkcase med safirglas, automatisk Seiko NH36-motor, langt stålarmbånd (>200 mm), referanse REF.UBQDR40CHA, ny med original eske, dokumenter og internasjonal 2 års garanti.
KI-assistert oppsummering
Beskrivelse fra selgeren
Offisiell autorisert forhandler
UBLAST er et registrert italiensk merke.
Vi tilbyr modellen "UBLAST - QUADRANGULAR" Limited Edition
FUNKSJONER: timer - minutter - sekunder - datost constantly - italiensk/engelsk
KASSE: rustfritt stål 316L
BEZEL: rustfritt stål 316L - festet med 8 skruer
DIAMETER: Ø 40 mm
KASSEHØYDE: 11 mm
FINER: børstet - polert
KRONE: skrudd inn - rustfritt stål 316L
GLASS: safir lat
UNDERTREKK: skrudd inn - rustfritt stål 316L
VANNAVSTAND: 10 ATM - 100 meter
MOVEMENT: automatisk Seiko NH36
KLOKKEANALYSE: Clous de Paris - romerske tall i polert utførelse - skinnende visere med lysinnsatser
LUKKING: 18 mm folding klokke - rustfritt stål 316L
SKINDEL: 20 mm rustfritt stål 316L - børstet/polert
VEKT: 163 g
BETINGELSER
Ny, aldri brukt – inkludert internasjonal garanti på 2 år
INNHOLD
INFO
VIKTIG MERKNAD FØR FØRSTE BRUK
REGEL FOR ALLE KLOKKER MED DATOSTYRING
LOGISTIKK/LAGER
Alle bestillinger sendes fra vårt lager i ITALIA
SPORING/LEVERING - Nasjonalt og Europa
Ingen tilleggsskatter å betale innenfor Den europeiske union
SPORING/LEVERING - EKSTRA EUROP A - VERDEN
FEEDBACK
Historien til selger
Oversatt av Google Translate
KASSE: rustfritt stål 316L
DIAMETER: Ø 40 mm
KASSEHØYDE: 11 mm
FINER: børstet - polert
GLASS: safir lat
VEKT: 163 g
BETINGELSER
INNHOLD
INFO
VIKTIG MERKNAD FØR FØRSTE BRUK
LOGISTIKK/LAGER
FEEDBACK
Modell
Quadrangular - Sapphire Glass
Klokkerem materiale
Stål
Referansenummer
REF.UBQDR40CHA - Ltd.Edition
Klokkereimens lengde
Lang (over 200 mm)
Eske diameter
40 mm
Objekter solgt
100%