Ublast - Quadrangular - Sapphire Glass - REF.UBQDR40GY - Ltd.Edition - Herre - 2026
dag
16
timer
46
minutter
16
Vurdert utmerket på Trustpilot.
UBLAST Quadrangular - Sapphire Glass, referanse REF.UBQDR40GY, 40 mm rustfritt stål automatisk klokke i Limited Edition, med langt stålarmbånd, safirglas, 10 ATM vannmotstand, inkludert original eske, dokumenter og toårig internasjonal garanti, aldri brukt.
KI-assistert oppsummering
Beskrivelse fra selgeren
Official Authorized Dealer
UBLAST er et italiensk registrert merke.
Vi foreslår modellen "UBLAST - QUADRANGULAR" Limited Edition
FUNKSJONER: timer - minutter - sekunder - dato - italiensk/engelsk
KASSE: rustfritt stål 316L
RING: rustfritt stål 316L - fastsatt med 8 skruer
Diameter: Ø 40 mm
HØYDE PÅ KASSE: 11 mm
FINISH: børstet - polert
KRONE: skrusikker - rustfritt stål 316L
GLASS: safirflat
BAKDEKSLEGG: skrusikker - rustfritt stål 316L
VANNTETTHET: 10 ATM - 100 meter
URKASSE: automatisk Seiko NH36 bevegelse
SKJERM: Clous de Paris - romerske tall i polert finish - visere polert med lysinnsatser
LÅS: 18 mm deployant - rustfritt stål 316L
REIM: 20 mm rustfritt stål 316L - børstet/polert
VEKT: 163 g
FORHOLD
Ny –2 år internasjonal garanti inkludert
INNHOLD
INFO
VIKTIGMERKJE PRIMUS UTILISMO
REGEL FOR ALLE KLOKKER MED DATO
LOGISTIKK/LAGER
Alle ordre sendes fra vårt lager i ITALIA
SIKRET FRASE
- Nasjonal og EU-sporing
Ingen ekstra gebyrer innenfor EU
SPORING - UTVENDES – VERDEN
FEEDBACK
Historien til selger
Oversatt av Google Translate
Official Authorized Dealer
KASSE: rustfritt stål 316L
Diameter: Ø 40 mm
HØYDE PÅ KASSE: 11 mm
FINISH: børstet - polert
GLASS: safirflat
VEKT: 163 g
FORHOLD
INNHOLD
INFO
VIKTIGMERKJE PRIMUS UTILISMO
LOGISTIKK/LAGER
SIKRET FRASE
- Nasjonal og EU-sporing
SPORING - UTVENDES – VERDEN
FEEDBACK
Modell
Quadrangular - Sapphire Glass
Klokkerem materiale
Stål
Referansenummer
REF.UBQDR40GY - Ltd.Edition
Klokkereimens lengde
Lang (over 200 mm)
Eske diameter
40 mm
Objekter solgt
100%