Ublast - Brigate - REF.UBBRG42BKBK - Ltd. Edition - Herre - 2026
dager
11
timer
32
minutter
20
sekunder
Nåværende bud
1 annen person har interesse for dette
IT
Vurdert utmerket på Trustpilot.
Brigate Limited Edition modell med referanse REF.UBBRG42BKBK, periode 2020+, Seiko NH35 automatisk bevegelse, 42 mm rustfritt stål kasse med svart IP-belegg, matt skive, Tropic gummistrap 20 mm, vanntett til 200 meter, inkludert original eske, originale papirer og internasjonal 2-års garanti, ny og ubrukt.
KI-assistert oppsummering
Beskrivelse fra selgeren
Offisiell Autorisert forhandler
UBLAST er et italiensk registrert merke.
Vi tilbyr modellen "UBLAST - BRIGATE" - Limited Edition
Kasse: 316L rustfritt stål - safirglass – japansk Seiko NH35 automatikk - Tropic FKM nakke/ ledd
FUNKSJONER: timer - minutter - sekunder - dato
KASSE: 316L rustfritt stål - svart IP-behandling
DIAMETER: Ø 42 mm
KASSEHØYDE: 12,6 mm
KRONE: rustfritt stål 316L - svart IP-behandling
GLEDE: rustfritt stål 316L - enveis dreibar bezel 120 klikk - aluminiumsinnsats - tallene med lumino
FINER: sandblåst
KRONE: skrudd krone - rustfritt stål 316L - svart IP-behandling
GLASS: safir
BAKDEKSEL: skrud krone - rustfritt stål 316L
VANNSEIGK: 20 ATM - 200 meter
MOVEMENT: Seiko NH35
SKRIVER: matt - romerske tall som lyser - lysende visere
lÅs: 18 mm - spenne - rustfritt stål 316L - svart IP-behandling
STRAP: 20 mm - Tropic i FKM gummi
VEKT: 105 g
FORHOLD
Nytt, aldri brukt – 2 års internasjonal garanti inkludert
INNHOLD
INFO
VIKTIG MERKNAD FØR FØRSTE BRUK
REGEL FØR ALLE KVARTS/DATE-KLOKKER
LOGISTIKK/LAGER
Alle bestillinger sendes fra vårt lager i ITALIA
SPORING/LEVERING - NASJONALT OG EUROPA
Ingen ekstra avgifter i EU
SPORING/LEVERING - VERDEN
FEEDBACK
Lykke til med budgivningen
Historien til selger
Oversatt av Google Translate
DIAMETER: Ø 42 mm
KASSEHØYDE: 12,6 mm
FINER: sandblåst
GLASS: safir
VANNSEIGK: 20 ATM - 200 meter
MOVEMENT: Seiko NH35
VEKT: 105 g
FORHOLD
INNHOLD
INFO
VIKTIG MERKNAD FØR FØRSTE BRUK
LOGISTIKK/LAGER
Ingen ekstra avgifter i EU
SPORING/LEVERING - VERDEN
FEEDBACK
Lykke til med budgivningen
Modell
Brigate
Klokkerem materiale
Gummi
Referansenummer
REF.UBBRG42BKBK - Ltd. Edition
Klokkereimens lengde
Lang (over 200 mm)
Eske diameter
42 mm
Objekter solgt
100%