Ublast - Brigate - REF.UBBRG42BKBK - Ltd. Edition - Herre - 2026
dager
00
timer
04
minutter
17
Vurdert utmerket på Trustpilot.
UBLAST Brigate Begrenset utgave, referanse REF.UBBRG42BKBK, 42 mm rustfritt stål kasse, automatisk Seiko NH35 verk, ny med eske og papirer, 2 års internasjonal garanti.
KI-assistert oppsummering
Beskrivelse fra selgeren
Offisiell autorisert forhandler
UBLAST er et italiensk registrert varemerke.
Vi tilbyr modellen " UBLAST - BRIGATE " - Limited Edition
Kasse: 316L rustfritt stål - safirglass – japansk automat Seiko NH35 - tropic FKM-møbel
FUNKSJONER: timer - minutter - sekunder - datovisning
KASSE: 316L rustfritt stål - svart IP-behandling
DIAMETER: Ø 42 mm
HØYDE PÅ KASSEN: 12,6 mm
FINISH: sandblåst
KRONE: skrutrekkbart - rustfritt stål 316L - svart IP-behandling
GLASS: safir
BUNN: skrutrekkbar - rustfritt stål 316L
VANNAVSETNING: 20 ATM - 200 meter
MOVEMENT: Seiko NH35
DIAL: matt - romerske tall som lyser i mørket - lysevisende visere
LÅS: 18 mm - spenne - rustfritt stål 316L - svart IP-behandling
STRAP: 20 mm - tropic i Gummi FKM
VEKT: 105 g
FORHOLD
Ny, aldri brukt – 2 års internasjonal garanti inkludert
VIKTIG MERKNAD FØR FØRSTE BRUK
REGEL FOR ALLE KLOKKER MED DATOVISNING
LOGISTIKK/LAGER
Alle bestillinger sendes fra vårt lager i ITALIA
FORSEGLET FRA SIKKERHETSHENSYN – Nasjonal og Europa
Ingen ekstra avgift å betale innenfor EU
FORSEGLET FRA SIKKERHETSHENSYN – UTVERDI – VERDEN
TILBAKEMELDING
Historien til selger
Oversatt av Google Translate
DIAMETER: Ø 42 mm
HØYDE PÅ KASSEN: 12,6 mm
FINISH: sandblåst
GLASS: safir
MOVEMENT: Seiko NH35
VEKT: 105 g
FORHOLD
VIKTIG MERKNAD FØR FØRSTE BRUK
LOGISTIKK/LAGER
TILBAKEMELDING
Modell
Brigate
Klokkerem materiale
Gummi
Referansenummer
REF.UBBRG42BKBK - Ltd. Edition
Klokkereimens lengde
Lang (over 200 mm)
Eske diameter
42 mm
Objekter solgt
100%