Ublast - Brigate - REF.UBBRG42BKBK - Ltd. Edition - Herre - 2026
dager
10
timer
42
minutter
34
Vurdert utmerket på Trustpilot.
UBLAST Brigate Limited Edition klokke, referanse REF.UBBRG42BKBK, fra 2020+, automatisert bevegelse (Seiko NH35), 42 mm rustfritt stål koffert, IP svart, svart dial, Tropic gummirem, originalboks, dokumenter og toårig internasjonal garanti, ny og ubrukt.
KI-assistert oppsummering
Beskrivelse fra selgeren
Official Authorized Dealer
Vi tilbyr modellen "UBLAST - BRIGATE" - Limited Edition
Rustfritt stålkASSE 316L - safirglass – japansk automatiskt Seiko NH35 - Tropic FKM-materialreim
FUNKSJONER: time - minutt - sekund - dato
KASSE: rustfritt stål 316L - svart IP-behandling
DIAMETER: Ø 42 mm
KASSEHØYDE: 12,6 mm
BEZEL: rustfritt stål 316L - enveisdrevet 120 klikk - aluminiumsinnsats - tall med luminescens
FINISH: sandblåst
KRONE: skruforsvar - rustfritt stål 316L - svart IP-behandling
GLASS: safir
BAKDEKSEL: skrudd på - rustfritt stål 316L
VANN- OG VÆRREISISTENS: 20 ATM - 200 meter
MOVEMENT: Seiko NH35
SKIVE: matt - romerske tall som lyser - lysende visere
LÅS: 18 mm - ardiglione - rustfritt stål 316L - svart IP-behandling
REIM: 20 mm - Tropic i gummi FKM
VEKT: 105 g
FORHOLD
Nye, aldri brukt – 2 års internasjonal garanti inkludert
INNHOLD
INFO
VIKTIG MERKNAD FØR FØRSTE BRUK
REGEL FOR ALLE DATO-GLI-UR
LOGISTIKK/LAGER
Alle bestillinger sendes fra vårt lager i ITALIA
SPORING OG LEVERING – INKLUDERT FORSIKRING - NASJONAL OG EUROPA
Ingen ekstra avgifter innenfor EU
SPORING OG LEVERING – EKSTRE EUROPA - VERDEN
TILBAKEMELDING
Historien til selger
Oversatt av Google Translate
Official Authorized Dealer
DIAMETER: Ø 42 mm
KASSEHØYDE: 12,6 mm
FINISH: sandblåst
GLASS: safir
MOVEMENT: Seiko NH35
VEKT: 105 g
FORHOLD
INNHOLD
INFO
VIKTIG MERKNAD FØR FØRSTE BRUK
REGEL FOR ALLE DATO-GLI-UR
LOGISTIKK/LAGER
TILBAKEMELDING
Modell
Brigate
Klokkerem materiale
Gummi
Referansenummer
REF.UBBRG42BKBK - Ltd. Edition
Klokkereimens lengde
Lang (over 200 mm)
Eske diameter
42 mm
Objekter solgt
100%