Ublast - Brigate - REF.UBBRG42BU - Ltd. Edition - Herre - 2026
dager
19
timer
54
minutter
16
Vurdert utmerket på Trustpilot.
UBLAST Brigate automatisk klokke i 42 mm rustfritt stål med safirglas, Seiko NH35 bevegelse, 20 ATM vannmotstand, ensrettet (unidireksjonal) bezell, Tropic FKM gummistrekk, i eske med originalpapirer og to års internasjonal garanti, Limited Edition REF.UBBRG42BU.
KI-assistert oppsummering
Beskrivelse fra selgeren
Offisiell Autorisert forhandler
UBLAST er et italiensk registrert merke.
Vi presenterer modellen "UBLAST - BRIGATE" - Limited Edition
Rustfritt stål kasse 316L - safirglass – japansk Seiko NH35 auto - Tropic FKM lærrem
FUNKSJONER: timevisning - minuttvisning - sekundvisning - dato
KASSE: rustfritt stål 316L
Diameter: Ø 42 mm
HØYDE PÅ KASSEN: 12,6 mm
FINISH: sandblåst
KRONEN: skrufeste - rustfritt stål 316L
GLASS: safir
BUNN: skrufeste - rustfritt stål 316L
VANNTETTHET: 20 ATM - 200 meter
MOVEMENT: Seiko NH35
Skjerm: matt - luminescerende romerske tall - lysende visere
LÅS: 18 mm - spenne - rustfritt stål 316L
REMME: 20 mm - Tropic i FKM-gummi
VEKT: 105 g
FORUTSETNINGER
Nye, aldri brukt – 2 års internasjonal garanti inkludert
VIKTIG MERKNAD FØR FØRSTE BRUK
REGEL FOR ALLE DUKER MED DATOFUNKSJON
LOGISTIKK/LAGRING
Alle ordre sendes fra vårt lager i ITALIA
FRI SPEDISJON - Nasjonalt og Europa
Ingen ekstra avgifter innen EU
FRI SPEDISJON - UTVIKLET VERDEN - GLOBALT
FEEDBACK
Historien til selger
Oversatt av Google Translate
KASSE: rustfritt stål 316L
Diameter: Ø 42 mm
HØYDE PÅ KASSEN: 12,6 mm
FINISH: sandblåst
GLASS: safir
MOVEMENT: Seiko NH35
VEKT: 105 g
FORUTSETNINGER
VIKTIG MERKNAD FØR FØRSTE BRUK
LOGISTIKK/LAGRING
Ingen ekstra avgifter innen EU
FEEDBACK
Modell
Brigate
Klokkerem materiale
Gummi
Referansenummer
REF.UBBRG42BU - Ltd. Edition
Klokkereimens lengde
Lang (over 200 mm)
Eske diameter
42 mm
Objekter solgt
100%