Ublast - Elegant Chronograph - REF. UBELCH40WH - Herre - 2026
dager
14
timer
16
minutter
01
sekund
Vurdert utmerket på Trustpilot.
Ublast Elegant Chronograph herre, 40 mm stålverk, kvartsbevegelse, reim i ekte lær lengde over 200 mm, inkluderer original eske, papirer og internasjonal garanti.
KI-assistert oppsummering
Beskrivelse fra selgeren
Offisiell autorisert forhandler
UBLAST er et italiensk registrert merke.
Vi tilbyr modellen "UBLAST ELEGANT"
Funksjon: timer - minutter - sekunder – dato – kronograf
Kasse: 40x11mm – 316L rustfritt stål
Skjerm: datovisning ved kl 4 – indekser og luminescerende visere – 2 kronografhjul
Bezel: 316L rustfritt stål
Bevegelse: japansk kronograf kvarts Miyota OS21
Glass: buet mineralglass
Krone: 316L rustfritt stål – skrudd inn ved kl 3
Bakdeksel: 316L rustfritt stål - skrudd inn
Reim: ekte skinn - (ca. 250 mm inkludert kasse)
Lås: 316L rustfritt stål - spenne/nå
Vanntetthet: 5ATM - 50 meter
Kjønn: herre
Vekt: ca. 60 g
BETINGELSER
Ny, aldri brukt – 2 års internasjonal garanti inkludert
INNHOLD
INFO
VIKTIG MERKNAD FØRSTE BRUK
REGLER FOR ALLE KLOKKER MED DATO
LOGISTIKK/LAGER
Alle ordre sendes fra vårt lager som ligger i ITALIA
Nasjonal og Europa-frakt
Ingen tilleggsskatt å betale innenfor Den europeiske union
EKSTRA-EUROPA FRakt - VERDEN
FEEDBACK
Historien til selger
Oversatt av Google Translate
Bezel: 316L rustfritt stål
Glass: buet mineralglass
Vanntetthet: 5ATM - 50 meter
Kjønn: herre
Vekt: ca. 60 g
BETINGELSER
INNHOLD
INFO
VIKTIG MERKNAD FØRSTE BRUK
LOGISTIKK/LAGER
Nasjonal og Europa-frakt
EKSTRA-EUROPA FRakt - VERDEN
FEEDBACK
Modell
Elegant Chronograph
Klokkerem materiale
Lær
Referansenummer
REF. UBELCH40WH
Klokkereimens lengde
Lang (over 200 mm)
Urverk
Kvarts
Eske diameter
40 mm
Objekter solgt
100%