Ublast - Orbital Plane - Automatic Moon Phase - REF.UBORPL42BK - Ltd. Edition - Herre - 2026
dager
02
timer
19
minutter
56
Vurdert utmerket på Trustpilot.
Orbital Plane – Automatisk månefase begrenset utgave, referanse REF.UBORPL42BK, 42 mm rustfritt stål kasse, japansk automatikkur Miyota med månefase, skinnreim, ny med originalboks og papirer, 50 m vanntetthet, for menn, 2020-tallet, internasjonal garanti.
KI-assistert oppsummering
Beskrivelse fra selgeren
Offisiell Autorisert Forhandler
UBLAST er et italiensk registrert merke.
Vi tilbyr modellen “UBLAST - ORBITAL PLANE / Moon Phase Limited Edition“
Funksjon: timer - minutter - sekunder – månefase
Kasse: 42x12mm, rustfritt stål 316L
Skive: borealis-stjerneeffekt – jorden i 3D - arabiske tall - måneskiven perlemor med 360° rotering
Skive: rustfritt stål 316L
Bezel: rustfritt stål 316L
Glass: safir
Krone: rustfritt stål 316L
bakdeksel: rustfritt stål 316L
Reim: ekte lær – (ca. 250 mm inkludert kasse)
Lås: rustfritt stål 316L – deployant
Vannmotstand: 5ATM - 50 meter
Kjønn: herre
Vekt: ca. 95 g
FORUTSETNINGER
Ny, aldri brukt – Internasjonal garanti på 2 år inkludert
INNHOLD
INFO
VIKTIG MERKNAD FØR FØRSTE BRUK
REGEL FOR ALLE KLokKER MEDDATOFUNKSJON
LOGISTIKK/LAGER
Alle bestillinger sendes fra vårt lager i ITALIA
Nasjonal og Europa-levering
Ingen ekstra avgifter å betale innenfor EU
Ekstra-Europa levering – Verden
FEEDBACK
Historien til selger
Oversatt av Google Translate
Skive: rustfritt stål 316L
Bezel: rustfritt stål 316L
Glass: safir
Krone: rustfritt stål 316L
bakdeksel: rustfritt stål 316L
Vannmotstand: 5ATM - 50 meter
Kjønn: herre
Vekt: ca. 95 g
FORUTSETNINGER
INNHOLD
INFO
VIKTIG MERKNAD FØR FØRSTE BRUK
LOGISTIKK/LAGER
Nasjonal og Europa-levering
FEEDBACK
Modell
Orbital Plane - Automatic Moon Phase
Klokkerem materiale
Lær
Referansenummer
REF.UBORPL42BK - Ltd. Edition
Klokkereimens lengde
Lang (over 200 mm)
Eske diameter
42 mm
Objekter solgt
100%