Ublast - Orbital Plane - Automatic Moon Phase - REF.UBORPL42GDBK - Ltd. Edition - Herre - 2026
dager
12
timer
17
minutter
32
Vurdert utmerket på Trustpilot.
Orbital Plane - Automatic Moon Phase, referanse REF.UBORPL42GDBK, 42 mm rustfritt stål kasse, automatisk bevegelse, lærreim, ny med original eske, papirer og to års internasjonal garanti (forsendelse forsikret).
Offisiell Autorisert Forhandler
UBLAST er et italiensk registrert merke.
Vi tilbyr modellen « UBLAST - ORBITAL PLANE / Moon Phase Limited Edition »
Funksjon: timer - minutter - sekunder – månefase
Kasse: 42x12mm rustfritt stål 316L
Lunette: rustfritt stål 316L
Glass: safir
Kronen: rustfritt stål 316L
Bakdeksel: rustfritt stål 316L
Rem: ekte skinn – omtrent 250 mm innkl. kasse
Lås: rustfritt stål 316L – hekte-lås
Vannmotstand: 5ATM - 50 meter
Kjønn: menn
Vekt: ca. 95 g
FORUTSETNINGER
Nye, aldri brukt – internasjonal garanti på 2 år inkludert
INNHOLD
INFO
VIKTIG MERKNAD FØR FØRSTE BRUK
REGEL FOR ALLE klokker MED DATO
LOGISTIKK/ Lager
Alle ordrer sendes fra vårt lager i ITALIA
Nasjonal og Europa-inkludert frakt
Ingen ekstra avgifter å betale innen Den europeiske union
EKSPORT TIL UTVIKLING – VERDEN
Lunette: rustfritt stål 316L
Glass: safir
Kronen: rustfritt stål 316L
Bakdeksel: rustfritt stål 316L
Vannmotstand: 5ATM - 50 meter
Kjønn: menn
Vekt: ca. 95 g
FORUTSETNINGER
INNHOLD
INFO
VIKTIG MERKNAD FØR FØRSTE BRUK
LOGISTIKK/ Lager
EKSPORT TIL UTVIKLING – VERDEN
FEEDBACK
Modell
Orbital Plane - Automatic Moon Phase
Klokkerem materiale
Lær
Referansenummer
REF.UBORPL42GDBK - Ltd. Edition
Klokkereimens lengde
Lang (over 200 mm)
Eske diameter
42 mm
Objekter solgt
100%