Ublast - Orbital Plane - Automatic Moon Phase - REF.UBORPL42GDBK - Ltd. Edition - Herre - 2026
dager
15
timer
57
minutter
18
sekunder
Nåværende bud
1 annen person har interesse for dette
IT
IT
Vurdert utmerket på Trustpilot.
Orbital Plane - Automatic Moon Phase, referanse REF.UBORPL42GDBK, Limited Edition, 42 mm rustfritt stål-case med skinnrem, japansk automatisk urverk med månefase, ny og ubrukt med originalboks, papirer og toårig internasjonal garanti.
KI-assistert oppsummering
Beskrivelse fra selgeren
Offisiell Autorisert forhandler
UBLAST er et italiensk registrert merke.
Vi tilbyr modellen “ UBLAST - ORBITAL PLANE / Moon Phase Limited Edition “
Funksjon: timer - minutter - sekunder – månefase
Kasse: 42x12mm rustfritt stål 316L
Skjerm: stjerneklatt nordlys-effekt – jorden i 3D - arabiske tall - måneperle disk rotasjon 360°
Bezel: rustfritt stål 316L
Glass: safir
Krone: rustfritt stål 316L
Bakdeb: rustfritt stål 316L
Rem: ekte skinn – (ca. 250 mm inkludert klokken)
Låse: rustfritt stål 316L – foldelås
Vann motstand: 5ATM - 50 meter
Type: herre
Vekt: ca. 95 g
FORUTSETNINGER
Ny, aldri brukt – internasjonal garanti på 2 år inkludert
INNHOLD
INFO
VIKTIG MERKNAD FØR FØRSTE BRUK
REGEL FOR ALLE KLOKKER MED DATOFUNKSJON
LOGISTIKK/LAGER
Alle bestillinger sendes fra vårt lager i ITALIA
Nasjonal og europeisk frakt
Ingen tilleggsskatt i EU
Frakt utenfor Europa - VERDEN
FEEDBACK
Historien til selger
Oversatt av Google Translate
Bezel: rustfritt stål 316L
Glass: safir
Krone: rustfritt stål 316L
Bakdeb: rustfritt stål 316L
Vann motstand: 5ATM - 50 meter
Type: herre
Vekt: ca. 95 g
FORUTSETNINGER
INNHOLD
INFO
VIKTIG MERKNAD FØR FØRSTE BRUK
LOGISTIKK/LAGER
Nasjonal og europeisk frakt
Ingen tilleggsskatt i EU
Frakt utenfor Europa - VERDEN
FEEDBACK
Modell
Orbital Plane - Automatic Moon Phase
Klokkerem materiale
Lær
Referansenummer
REF.UBORPL42GDBK - Ltd. Edition
Klokkereimens lengde
Lang (over 200 mm)
Eske diameter
42 mm
Objekter solgt
100%