Ublast - Turquoise Stone Dial - UBCEJA40TUR - Herre - 2026
dager
09
timer
00
minutter
35
Vurdert utmerket på Trustpilot.
UBLAST Turquoise Stone Dial klokke, referanse UBCEJA40TUR, 40 mm rustfritt stål kasse, automatisk bevegelse, ny med original eske og papirer og internasjonal toårig garanti.
KI-assistert oppsummering
Beskrivelse fra selgeren
Official Authorized Dealer
UBLAST er et italiensk registrert merke.
Vi foreslår modellen " UBLAST CENTURY Turquoise Stone Dial "
Funksjon: timer - minutter - sekunder – dato
Kasse: 40x11,5 mm rustfritt stål 316L
Lunetta: riptanglignet
Bevegelse: japansk automatisk Seiko NH35 - (24 rubiner - 41 timers gangreserve)
Glass: mineral med lupe
K nappa: rustfritt stål 316L – skrudd ved klokken 3
Bakdeksel: rustfritt stål 316L - skrudd
Urband: rustfritt stål 316L – Jubilee - (ca. 250 mm inkludert kasse)
Lås: rustfritt stål 316L - deployant
Vannreserv: 10ATM - 100 meter
Kjønn: unisex
Vekt: ca. 140 g
BETINGELSER
Ny, aldri brukt – 2 års internasjonal garanti inkludert
INNHOLD
INFO
VIKTIG MERKNAD FØR FØRSTE BRUK
REGEL FOR ALLE DÅRKLokkene MED DATO
LOGISTIKK/LAGER
Alle ordre sendes fra vårt lager i ITALIA
Nasjonal og EU-utsendelse
Ingen ekstra avgifter å betale innenfor Den europeiske union
Utsendelse utenfor EU - VERDEN
FEEDBACK
Historien til selger
Oversatt av Google Translate
Official Authorized Dealer
Lunetta: riptanglignet
Glass: mineral med lupe
Vannreserv: 10ATM - 100 meter
Kjønn: unisex
Vekt: ca. 140 g
BETINGELSER
INNHOLD
INFO
VIKTIG MERKNAD FØR FØRSTE BRUK
LOGISTIKK/LAGER
Nasjonal og EU-utsendelse
Utsendelse utenfor EU - VERDEN
FEEDBACK
Modell
Turquoise Stone Dial
Klokkerem materiale
Stål
Referansenummer
UBCEJA40TUR
Klokkereimens lengde
Lang (over 200 mm)
Eske diameter
40 mm
Objekter solgt
100%