Ublast - Square - Multifunction - REF.UBSQMF44BK - Ltd. Edition - Mężczyzna - 2026
Ponad sześć lat doświadczenia zawodowego w zegarkach i rozległa sieć kontaktów.
|---|---|---|
Ochrona nabywców Catawiki
Twoja płatność jest u nas bezpieczna, dopóki nie otrzymasz przedmiotu.Zobacz szczegóły
Trustpilot: 4.4 | opinie: 133090
Doskonała ocena na Trustpilot.
UBLAST Square Multifunction zegarek kwarcowy, referencja REF.UBSQMF44BK, Limitowana edycja, koperta stalowa 44 mm, pasek skórzany, długość >200 mm, nowy z oryginalnym pudełkiem, dokumentami i dwoma latami gwarancji.
Opis od sprzedawcy
Official Authorized Dealer
UBLAST to włoska zarejestrowana marka.
Proponujemy model „UBLAST – SQUARE - Multifunzione” Limited Edition
FUNKCJE: multifunkcja
KOPERTA: stal nierdzewna 316L
ŚREDNICA: Ø 44 mm
WYSOKOŚĆ KOPERTY: 9,2 mm
BEZEL: szczotkowana/lśniąca stal nierdzewna 316L – mocowana ośmioma śrubami
WYKOŃCZENIE: lśniące
KORONKA: stal nierdzewna 316L – zakręcana na gwint
SZKŁO: szafir płaski
TŁOCZENIE: stal nierdzewna 316L – zamknięte czterema śrubami
ODOCZNIANIE WODNE: 5 ATM - 50 metrów
MECHANIZM: kwarc Seiko VH83 - multifunkcyjny
TARCZA: rzeźbiona wytłoczenia - indeksy aplikowane, luminescencyjne wstawki - luminozne wskazówki
ZAPIĘCIE: 22 mm - sprzączka stalowa 316L
PASEK: prawdziwa skóra made in Italy - ręcznie wykańczany
WAGA: 92 g
STAN
Nowy, nigdy nie noszony – w tym międzynarodowa gwarancja 2 lata w zestawie
ZAWARTOŚĆ
INFO
WAŻNA NOTA PIERWSZEGO UŻYTKOWANIA
ZASADY DLA WSZYSTKICH ZEGARKÓW Z DATĄ
LOGISTYKA/MAGAZYN
Wszystkie zamówienia wysyłane z naszego magazynu we Włoszech
DOSTAWA UBEZPIECZONA - KRAJOWA I DO EU
Żadnych dodatkowych opłat w obrębie Unii Europejskiej
DOSTAWA UBEZPIECZONA - POZA EU - ŚWIAT
OPINIA
Historie sprzedawców
Przetłumaczone przez Tłumacz GoogleOfficial Authorized Dealer
FUNKCJE: multifunkcja
KOPERTA: stal nierdzewna 316L
ŚREDNICA: Ø 44 mm
WYSOKOŚĆ KOPERTY: 9,2 mm
WYKOŃCZENIE: lśniące
SZKŁO: szafir płaski