Ublast - Brigate - REF.UBBRG42BK - Ltd. Edition - Mężczyzna - 2026
dni
07
godziny
31
minuty
25
sekundy
Cena wywoławcza
Cena minimalna nie została osiągnięta
Alfonso Minondo
Ekspert
Wyselekcjonowany przez Alfonso Minondo
Ponad sześć lat doświadczenia zawodowego w zegarkach i rozległa sieć kontaktów.
Nie zalicytowano
Ochrona nabywców Catawiki
Twoja płatność jest u nas bezpieczna, dopóki nie otrzymasz przedmiotu.Zobacz szczegóły
Trustpilot: 4.4 | opinie: 133090
Doskonała ocena na Trustpilot.
UBLAST Brigate Edycja Limitowana zegarek na rękę, referencja REF.UBBRG42BK, koperta stalowa 42 mm, mechanizm automatyczny Seiko NH35, długi pasek Tropic z gumy (>200 mm), nowy z oryginalnym pudełkiem, dokumentami i międzynarodową dwuroczną gwarancją, wodoszczelny do 200 m.
Podsumowanie wspomagane sztuczną inteligencją
Opis od sprzedawcy
Oficjalny Autoryzowany Dealer
Proponujemy model "UBLAST - BRIGATE" - Limited Edition
FUNKCJE: godziny - minuty - sekundy - data
KOPERTA: stal nierdzewna 316L
ŚREDNICA: Ø 42 mm
WYSOKOŚĆ KOPERTY: 12,6 mm
WYKOńcZENIE: piaskowane
KORONA: zakręcana - stal nierdzewna 316L
SZKIEŁKO: szafir
OTWÓR GŁÓWNY: zakręcany - stal nierdzewna 316L
ODPORNOŚĆ NA WODĘ: 20 ATM - 200 metrów
MECHANIZM: Seiko NH35
TARCZA: matowa - luminescencyjne liczby rzymskie - świecące wskazówki
ZAPIĘCIE: 18 mm - zapinek - stal nierdzewna 316L
PASEK: 20 mm - Tropic w gumie FKM
WAGA: 105 g
KONDITIONS
Nowy, nieużywany – 2 lata międzynarodowej gwarancji w zestawie
ZESTAW
INFO
WAŻNA UWAGA PRZY PIERWSZYM UŻYCIU
ZASADA DLA WSZYSTKICH ZEGARKÓW Z DATĄ
LOGISTYKA/MAGAZYN
Wszystkie zamówienia wysyłane są z naszego magazynu zlokalizowanego we Włoszech
DOSTAWA UBEZPIECZONA - Krajowa i do Europy
Żadnych dodatkowych opłat w Unii Europejskiej
DOSTAWA UBEZPIECZONA - POZA UE - ŚWIAT
Opinie
Historie sprzedawców
Przetłumaczone przez Tłumacz Google
Oficjalny Autoryzowany Dealer
KOPERTA: stal nierdzewna 316L
ŚREDNICA: Ø 42 mm
WYSOKOŚĆ KOPERTY: 12,6 mm
WYKOńcZENIE: piaskowane
SZKIEŁKO: szafir
MECHANIZM: Seiko NH35
WAGA: 105 g
KONDITIONS
ZESTAW
INFO
LOGISTYKA/MAGAZYN
Opinie
Historie sprzedawców
Szczegóły
Marka
Ublast
Płeć
Mężczyzna
Model
Brigate
Materiał paska do zegarka
Guma
Numer referencyjny
REF.UBBRG42BK - Ltd. Edition
Długość paska zegarka
Długi (ponad 200 mm)
Przesyłka z zadeklarowaną wartością
Tak
Odmalowana tarcza
Nie
Okres
2020+
Mechanizm
Automatyczna
Materiał obudowy
Stal nierdzewna
Oryginalne pudełko w komplecie
Tak
Oryginalne dokumenty w komplecie
Średnica koperty
42 mm
Oryginalna gwarancja w komplecie
Stan
Nienoszony - bez śladów zużycia
Rok
2026
Sprzedawane przez
WłochyZweryfikowano
Sprzedane przedmioty
100%