Ublast - Brigate - REF.UBBRG42BK - Ltd. Edition - Mężczyzna - 2026
dni
17
godziny
14
minuty
23
sekundy
Aktualna oferta
Cena minimalna nie została osiągnięta
Alfonso Minondo
Ekspert
Wyselekcjonowany przez Alfonso Minondo
Ponad sześć lat doświadczenia zawodowego w zegarkach i rozległa sieć kontaktów.
1 inna osoba jest tym zainteresowana
IT
Ochrona nabywców Catawiki
Twoja płatność jest u nas bezpieczna, dopóki nie otrzymasz przedmiotu.Zobacz szczegóły
Trustpilot: 4.4 | opinie: 133188
Doskonała ocena na Trustpilot.
UBLAST Brigate Edition Limitowana, referencja REF.UBBRG42BK, zegarek automatyczny z kopertą stalową 42 mm, pasek gumowy, nowy, nieużywany, wodoodporny do 200 m, z oryginalnym pudełkiem, dokumentami i gwarancją.
Podsumowanie wspomagane sztuczną inteligencją
Opis od sprzedawcy
Official Authorized Dealer
UBLAST to włoska zarejestrowana marka.
Proponujemy model " UBLAST - BRIGATE " - Limited Edition
FUNKCJE: godziny - minuty - sekundy - datownik
KOPERTA: stal nierdzewna 316L
ŚREDNICA: Ø 42 mm
WYSOKOŚĆ KOPERTY: 12,6 mm
WYKOŃCZENIE: piaskowane
KORONKA: dokręcana na gwint - stal nierdzewna 316L
SZKŁO: szafir
TŁOCZENIE: dokręane na gwint - stal nierdzewna 316L
ODPORNOŚĆ NA WODĘ: 20 ATM - 200 metrów
MECHANIZM: Seiko NH35
TARCZA: matowa - liczby rzymskie świecące - wskazówki luminescencyjne
ZAPIĘCIE: 18 mm - kotwicowy - stal nierdzewna 316L
BRANSOLETA: 20 mm - tropic w gumie FKM
WAGA: 105 g
KONDITIONS
Nowy, nieużywany – w zestawie międzynarodowa gwarancja na 2 lata wliczona
ZESTAW
INFO
WAŻNA UWAGA PRZY PIERWSZEJ UŻYTKOWANIU
ZASADA DLA WSZYSTKICH ZEGARKÓW Z DATOWNIKIEM
LOGISTYKA/MAGAZYN
Wszystkie zamówienia wysyłane są z naszego magazynu w ITALII
WYSYŁKA Z UBEZPIECZENIEM - KRAJE NIEREGIONALNE I EUROPA
Żadnych dodatkowych opłat w obrębie Unii Europejskiej
WYSYŁKA Z UBEZPIECZENIEM - POZA EUROPOPOLKĄ - ŚWIAT
OPINIE
Historie sprzedawców
Przetłumaczone przez Tłumacz Google
Official Authorized Dealer
KOPERTA: stal nierdzewna 316L
ŚREDNICA: Ø 42 mm
WYSOKOŚĆ KOPERTY: 12,6 mm
WYKOŃCZENIE: piaskowane
SZKŁO: szafir
MECHANIZM: Seiko NH35
WAGA: 105 g
KONDITIONS
ZESTAW
INFO
LOGISTYKA/MAGAZYN
OPINIE
Historie sprzedawców
Szczegóły
Marka
Ublast
Płeć
Mężczyzna
Model
Brigate
Materiał paska do zegarka
Guma
Numer referencyjny
REF.UBBRG42BK - Ltd. Edition
Długość paska zegarka
Długi (ponad 200 mm)
Przesyłka z zadeklarowaną wartością
Tak
Odmalowana tarcza
Nie
Okres
2020+
Mechanizm
Automatyczna
Materiał obudowy
Stal nierdzewna
Oryginalne pudełko w komplecie
Tak
Oryginalne dokumenty w komplecie
Średnica koperty
42 mm
Oryginalna gwarancja w komplecie
Stan
Nienoszony - bez śladów zużycia
Rok
2026
Sprzedawane przez
WłochyZweryfikowano
Sprzedane przedmioty
100%