Ublast - Pit Stop - Chronograph - REF.UBPIT43GN - Ltd. Edition - Mężczyzna - 2026
dni
14
godziny
34
minuty
45
sekundy
Cena wywoławcza
Cena minimalna nie została osiągnięta
Alfonso Minondo
Ekspert
Wyselekcjonowany przez Alfonso Minondo
Ponad sześć lat doświadczenia zawodowego w zegarkach i rozległa sieć kontaktów.
Nie zalicytowano
Ochrona nabywców Catawiki
Twoja płatność jest u nas bezpieczna, dopóki nie otrzymasz przedmiotu.Zobacz szczegóły
Trustpilot: 4.4 | opinie: 133090
Doskonała ocena na Trustpilot.
UBLAST Pit Stop Chronograph Limited Edition, referencja UBPIT43GN, koperta stalowa 43 mm, mechanizm kwarcowy Miyota chronograf, bransoleta stalowa 22 mm, nowy z oryginalnym opakowaniem, dokumentami i dwuroczną gwarancją międzynarodową.
Podsumowanie wspomagane sztuczną inteligencją
Opis od sprzedawcy
Oficjalny autoryzowany dealer
UBLAST to zarejestrowana we Włoszech marka.
Proponujemy model "UBLAST – PIT STOP" Limited Edition
FUNKCJE: datownik – tylko w języku angielskim – chronograf – tachometr
KOPERTA: stal nierdzewna 316L
ŚREDNICA: Ø 42,5 mm
WYSOKOŚĆ KOPERTY: 13 mm
BEZEL: stały – błyszczący – stal nierdzewna 316L
WYKOŃCZENIE: szczotkowane
KORONKA: stal nierdzewna 316L – zakręcana na śrubę
SZYBA: szklane mineralne płaskie
DOKŁADKA: stal nierdzewna 316L – zakręcana na śrubę
WODOODPORNOŚĆ: 10 ATM – 100 metrów
MECHANIZM: kwarc Miyota chrono OS00 – datownik tylko w języku angielskim
ZAPIĘCIE: 20 mm – deployant – stal nierdzewna 316L
BRANSOLETA: 22 mm – stal nierdzewna 316L
WAGA: 166 g
WARUNKI
Nowy, nigdy nie noszony – 2‑letnia międzynarodowa gwarancja w zestawie
ZAWARTOŚĆ
INFO
WAŻNA UWAGA PRZY PIERWSZYM UŻYTKOWANIU
ZASADA DLA WSZYSTKICH ZEGARKÓW Z DATOWNIKIEM
LOGISTYKA/MAGAZYN
Wszystkie zamówienia wysyłane są z naszego magazynu zlokalizowanego we Włoszech
WYSYŁKA UBEZPIECZONA – KRAJOWA I EUROPEA
Żadnych dodatkowych opłat wewnątrz Unii Europejskiej
WYSYŁKA UBEZPIECZONA – POZA EUROPEĄ – ŚWIAT
OPINIE
Historie sprzedawców
Przetłumaczone przez Tłumacz Google
Oficjalny autoryzowany dealer
KOPERTA: stal nierdzewna 316L
ŚREDNICA: Ø 42,5 mm
WYSOKOŚĆ KOPERTY: 13 mm
WYKOŃCZENIE: szczotkowane
WAGA: 166 g
WARUNKI
ZAWARTOŚĆ
INFO
LOGISTYKA/MAGAZYN
OPINIE
Historie sprzedawców
Szczegóły
Marka
Ublast
Płeć
Mężczyzna
Model
Pit Stop - Chronograph
Materiał paska do zegarka
Stal
Numer referencyjny
REF.UBPIT43GN - Ltd. Edition
Długość paska zegarka
Długi (ponad 200 mm)
Przesyłka z zadeklarowaną wartością
Tak
Odmalowana tarcza
Nie
Okres
2020+
Mechanizm
kwarcowy
Materiał obudowy
Stal nierdzewna
Oryginalne pudełko w komplecie
Tak
Oryginalne dokumenty w komplecie
Średnica koperty
43 mm
Oryginalna gwarancja w komplecie
Stan
Nienoszony - bez śladów zużycia
Rok
2026
Sprzedawane przez
WłochyZweryfikowano
Sprzedane przedmioty
100%