Nicole Lubbers - Feathers Of War

02
dni
13
godziny
43
minuty
53
sekundy
Aktualna oferta
€ 220
Bez ceny minimalnej
Anthony Chrisp
Ekspert
Wyselekcjonowany przez Anthony Chrisp

Ponad 10 lat doświadczenia w handlu sztuką; założył własną galerię.

Wycena galerii  € 4.000 - € 5.000
Liczba osób obserwujących ten przedmiot: 37
NL
€ 220
FR
€ 200
NL
€ 190

Ochrona nabywców Catawiki

Twoja płatność jest u nas bezpieczna, dopóki nie otrzymasz przedmiotu.Zobacz szczegóły

Trustpilot: 4.4 | opinie: 136422

Doskonała ocena na Trustpilot.

Nicole Lubbers prezentuje Feathers Of War, oryginalne dzieło z 2026 roku techniką mieszankową, portret w nowoczesnym stylu, w kolorach złotym, białym i szarym, ręcznie sygnowane, 70 cm wysokości i 50 cm szerokości, waży 2 kg, w dobrym stanie, sprzedawane bezpośrednio przez artystkę i z certyfikatem autentyczności.

Podsumowanie wspomagane sztuczną inteligencją

Opis od sprzedawcy

Praca Nicole Lubbers, artystki plastycznej.

Nicole została wybrana jedną z 100 najlepszych kobietartystek na świecie. Została uznana za mistrza sztuki i tym samym nagrodzona wystawą solową na Times Square w Nowym Jorku.

Przekształć swoją przestrzeń dzięki pracom Nicole Lubbers, hipnotycznemu abstrakcyjnemu dziełu, które celebruje moc wytrwałości i ruchu ku górze. Lubbers, znana z innowacyjnego podejścia do sztuki abstrakcyjnej, używa wyrazistej palety barw i dynamicznych form, aby stworzyć wciągającą, wizualną opowieść.

Bogate kolory i skomplikowane tekstury dzieła przyciągają widzów do środka i zachęcają do refleksji nad tematami wytrwałości i siły. Odważna kompozycja sprawia, że to dzieło idealnie nadaje się na centralny punkt w różnych przestrzeniach — od nowoczesnych salonów, przez stylowe biura, po wyszukane galeria.

Prace Nicole to coś więcej niż sztuka: to silne oświadczenie o trwałej elegancji i dążeniu do wielkości. Przyjmij energię i inspirację, jakie wnosi do Twojej przestrzeni, i pozwól, by służyła jako stałe przypomnienie o pięknie pokonywania wyzwań.

Dokona się również wspólna wystawa z artystą Michaelem Lamem.

Wystawa nosi tytuł: Harmonia w ruchu: dwóch artystów, jedno spojrzenie
Michael Lam i Nicole Lubbers
W olśniewającym świętowaniu artystycznej synergi Michael Lam i Nicole Lubbers ozdobią ogromny ekran Times Square swoją wspólną wystawą Harmony in Motion: Two Artists, One Vision. To przełomowe wydarzenie łączy dwa unikalne głosy twórcze, by zaprezentować mieszankę technik, stylów i Ausdrucków, zjednoczoną ich wspólną pasją do transformującej mocy sztuki.

Michael Lam, mistrz Single Stroke Painting, fascynuje publiczność od wielu lat swoją zdolnością do przekazywania głębi i emocji jednym płynnym ruchem pędzla. Jego prace stanowią dowód na dyscyplinę i medytacyjne skupienie, które są niezbędne, by przekształcać złożoność w prostotę. Każde pociągnięcie niesie ze sobą rytm, który odzwierciedla istotę ruchu i życia.

Z kolei Nicole Lubbers słynie z uporządkowanych, skulpturalnych kompozycji, które zacierają granice między malarstwem a reliefem. Jej prace badają interakcję światła i cienia, oferując dotykowe doświadczenie, które skłania widzów do kontaktu z sztuką na wielu zmysłowych poziomach. Dzięki złożonej warstwowości i innowacyjnemu użyciu materiałów Nicole tworzy dynamiczne dzieła, które jednocześnie wywołują siłę i kruchość.

Razem Michael i Nicole stworzyli wystawę, w której ich różne języki artystyczne stapiają się w harmonijny dialog. Temat fioletowy — kolor często kojarzony z kreatywnością, duchowością i przemianą — pełni funkcję motywu przewodniego, splatając ich prace w spójną opowieść wzrokową. Ta współpraca celebruje równowagę między ruchem i ciszą, płynnością i teksturą, i zaprasza widownię do zanurzenia się w przestrzeń, w której kontrasty dopełniają się.

Debiut wystawy na ikonicznym ekranie Times Square oznacza ważny kamień milowy dla obu artystów. Times Square, znany jako „Krzyżowisko Świata”, oferuje bezprecedensową platformę do dzielenia się ich wizją z globalną publicznością. W tle pulsującej energii miasta Harmony in Motion obieca rozwijać widzów i pozostawić trwałe wrażenie na jednym z najbardziej ikonicznych scen świata.

Harmony in Motion: Two Artists, One Vision to więcej niż wystawa sztuki; to dowód na siłę współpracy, piękno różnorodności i wspólne ludzkie doświadczenie, które sztuka potrafi wywołać. Dzięki ich pracom Michael Lam i Nicole Lubbers przypominają nam, że harmonia pojawia się zarówno w sztuce, jak i w życiu, gdy przyjmujemy zarówno nasze różnice, jak i podobieństwa.

To wydarzenie, którego nie można przegapić, rozświetli Times Square i zaprosi wszystkich, by byli świadkami skrzyżowania dwóch artystycznych podróży, które łączą się w jedną oszałamiającą wizję.

Poza tym w Times Square w Nowym Jorku w kwietniu nastąpi solo wystawa: Beyond the surface.

Nicole ma wystawę w Wenecji od 14 do 22 września, po niej Bellini, Florencja i Chiny.

Wszystkie te wystawy odbędą się tej jesieni.

Nicole ma wystawę w Montecosaro w dniach od 7-7-2024 do 20-7-2024.

Nicole zdobyła ważną nagrodę — Nagroda Instytucjonalna Urzędu Miasta Montecosaro.

Nicole została wybrana: Artystką Roku 2024 na Biennale w Belgradzie.
Nagrodę przyznał pan Milinko, agent sztuki i przewodniczący World Art Salon.

Nicole uzyskała drugie miejsce na World ART Awards: najbardziej innowacyjna artystka 2024 roku.

Nicole Lubbers posiada tego lata wernisaż w Wenecji i Belgradzie.
Również jej własna strona internetowa jest dostępna:
www.nicolelubbersart.nl
.
Nicole niedawno została nominowana i bierze udział w World Art Awards 2024. Została nominowana przez Thoma Bierdz, samego znanego aktora, autora i artysty, przewodniczącego World Art Awards. Trzy jej prace zostały uwzględnione w tych nagrodach. Za jej pierwsze dzieło zdobyła 5. miejsce.
Nicole Lubbers ma tego lata wernisaż w Wenecji, Belgradzie i Belgii.

Nicole Lubbers jest holenderską artystką. Mieszka na wschodzie kraju.
Ta obiecująca artystka bywa określana jako ekscentryczna i nowatorska.
Nicole Lubbers zajmuje się wieloma prądami sztuki.
Często wykorzystuje różnorodne materiały.
To dzieło jest sprzedawane z certyfikatem autentyczności.

Nicole to międzynarodowa artystka.
Prezentuje swoje prace w Amsterdamie w różnych galeriach.
Prezentuje także w Ameryce.
Jest również znaną twórczynią lalkowych figurek.

Praca Nicole Lubbers, artystki plastycznej.

Nicole została wybrana jedną z 100 najlepszych kobietartystek na świecie. Została uznana za mistrza sztuki i tym samym nagrodzona wystawą solową na Times Square w Nowym Jorku.

Przekształć swoją przestrzeń dzięki pracom Nicole Lubbers, hipnotycznemu abstrakcyjnemu dziełu, które celebruje moc wytrwałości i ruchu ku górze. Lubbers, znana z innowacyjnego podejścia do sztuki abstrakcyjnej, używa wyrazistej palety barw i dynamicznych form, aby stworzyć wciągającą, wizualną opowieść.

Bogate kolory i skomplikowane tekstury dzieła przyciągają widzów do środka i zachęcają do refleksji nad tematami wytrwałości i siły. Odważna kompozycja sprawia, że to dzieło idealnie nadaje się na centralny punkt w różnych przestrzeniach — od nowoczesnych salonów, przez stylowe biura, po wyszukane galeria.

Prace Nicole to coś więcej niż sztuka: to silne oświadczenie o trwałej elegancji i dążeniu do wielkości. Przyjmij energię i inspirację, jakie wnosi do Twojej przestrzeni, i pozwól, by służyła jako stałe przypomnienie o pięknie pokonywania wyzwań.

Dokona się również wspólna wystawa z artystą Michaelem Lamem.

Wystawa nosi tytuł: Harmonia w ruchu: dwóch artystów, jedno spojrzenie
Michael Lam i Nicole Lubbers
W olśniewającym świętowaniu artystycznej synergi Michael Lam i Nicole Lubbers ozdobią ogromny ekran Times Square swoją wspólną wystawą Harmony in Motion: Two Artists, One Vision. To przełomowe wydarzenie łączy dwa unikalne głosy twórcze, by zaprezentować mieszankę technik, stylów i Ausdrucków, zjednoczoną ich wspólną pasją do transformującej mocy sztuki.

Michael Lam, mistrz Single Stroke Painting, fascynuje publiczność od wielu lat swoją zdolnością do przekazywania głębi i emocji jednym płynnym ruchem pędzla. Jego prace stanowią dowód na dyscyplinę i medytacyjne skupienie, które są niezbędne, by przekształcać złożoność w prostotę. Każde pociągnięcie niesie ze sobą rytm, który odzwierciedla istotę ruchu i życia.

Z kolei Nicole Lubbers słynie z uporządkowanych, skulpturalnych kompozycji, które zacierają granice między malarstwem a reliefem. Jej prace badają interakcję światła i cienia, oferując dotykowe doświadczenie, które skłania widzów do kontaktu z sztuką na wielu zmysłowych poziomach. Dzięki złożonej warstwowości i innowacyjnemu użyciu materiałów Nicole tworzy dynamiczne dzieła, które jednocześnie wywołują siłę i kruchość.

Razem Michael i Nicole stworzyli wystawę, w której ich różne języki artystyczne stapiają się w harmonijny dialog. Temat fioletowy — kolor często kojarzony z kreatywnością, duchowością i przemianą — pełni funkcję motywu przewodniego, splatając ich prace w spójną opowieść wzrokową. Ta współpraca celebruje równowagę między ruchem i ciszą, płynnością i teksturą, i zaprasza widownię do zanurzenia się w przestrzeń, w której kontrasty dopełniają się.

Debiut wystawy na ikonicznym ekranie Times Square oznacza ważny kamień milowy dla obu artystów. Times Square, znany jako „Krzyżowisko Świata”, oferuje bezprecedensową platformę do dzielenia się ich wizją z globalną publicznością. W tle pulsującej energii miasta Harmony in Motion obieca rozwijać widzów i pozostawić trwałe wrażenie na jednym z najbardziej ikonicznych scen świata.

Harmony in Motion: Two Artists, One Vision to więcej niż wystawa sztuki; to dowód na siłę współpracy, piękno różnorodności i wspólne ludzkie doświadczenie, które sztuka potrafi wywołać. Dzięki ich pracom Michael Lam i Nicole Lubbers przypominają nam, że harmonia pojawia się zarówno w sztuce, jak i w życiu, gdy przyjmujemy zarówno nasze różnice, jak i podobieństwa.

To wydarzenie, którego nie można przegapić, rozświetli Times Square i zaprosi wszystkich, by byli świadkami skrzyżowania dwóch artystycznych podróży, które łączą się w jedną oszałamiającą wizję.

Poza tym w Times Square w Nowym Jorku w kwietniu nastąpi solo wystawa: Beyond the surface.

Nicole ma wystawę w Wenecji od 14 do 22 września, po niej Bellini, Florencja i Chiny.

Wszystkie te wystawy odbędą się tej jesieni.

Nicole ma wystawę w Montecosaro w dniach od 7-7-2024 do 20-7-2024.

Nicole zdobyła ważną nagrodę — Nagroda Instytucjonalna Urzędu Miasta Montecosaro.

Nicole została wybrana: Artystką Roku 2024 na Biennale w Belgradzie.
Nagrodę przyznał pan Milinko, agent sztuki i przewodniczący World Art Salon.

Nicole uzyskała drugie miejsce na World ART Awards: najbardziej innowacyjna artystka 2024 roku.

Nicole Lubbers posiada tego lata wernisaż w Wenecji i Belgradzie.
Również jej własna strona internetowa jest dostępna:
www.nicolelubbersart.nl
.
Nicole niedawno została nominowana i bierze udział w World Art Awards 2024. Została nominowana przez Thoma Bierdz, samego znanego aktora, autora i artysty, przewodniczącego World Art Awards. Trzy jej prace zostały uwzględnione w tych nagrodach. Za jej pierwsze dzieło zdobyła 5. miejsce.
Nicole Lubbers ma tego lata wernisaż w Wenecji, Belgradzie i Belgii.

Nicole Lubbers jest holenderską artystką. Mieszka na wschodzie kraju.
Ta obiecująca artystka bywa określana jako ekscentryczna i nowatorska.
Nicole Lubbers zajmuje się wieloma prądami sztuki.
Często wykorzystuje różnorodne materiały.
To dzieło jest sprzedawane z certyfikatem autentyczności.

Nicole to międzynarodowa artystka.
Prezentuje swoje prace w Amsterdamie w różnych galeriach.
Prezentuje także w Ameryce.
Jest również znaną twórczynią lalkowych figurek.

Szczegóły

Artysta
Nicole Lubbers
Edycja
Oryginał
Sprzedawane przez
Bezpośrednio od artysty
Sprzedawany z ramą
Nie
Tytuł dzieła
Feathers Of War
Technika
Technika mieszana
Podpis
z odręcznym podpisem
Kraj pochodzenia
Holandia
Rok
2026
Stan
W Dobrym Stanie
Kolor
Biały, Szary, Złoto
Wysokość
70 cm
Szerokość
50 cm
Waga
2 kg
Temat
Portret
Styl
Współczesny
Okres
2020+
Sprzedawane przez
HolandiaZweryfikowano
3014
Sprzedane przedmioty
95,43%
pro

Podobne przedmioty

Dla Ciebie w

Sztuka nowoczesna i współczesna