Ublast - Square - Multifunction - REF.UBSQMF44BK - Ltd. Edition - Mænd - 2026
Over seks års professionel erfaring inden for ure med stort netværk.
|---|---|---|
Catawikis køberbeskyttelse
Din betaling er sikker hos os, indtil du modtager din genstand.Se flere oplysninger
Trustpilot 4.4 | %{antal} anmeldelser
Bedømt som Fremragende på Trustpilot.
UBLAST Square Multifunction kvartsur, reference REF.UBSQMF44BK, Limited Edition, 44 mm rustfrit stål urkasse, læderrem længere end 200 mm, ny med original æske, papirer og toårig international garanti.
Beskrivelse fra sælger
Officiel autoriseret forhandler
UBLAST er et italiensk registreret mærke.
Vi foreslår modellen "UBLAST – SQUARE - Multifuntion" Limited Edition
FUNKTIONER: multifunktion
KASSE: rustfrit stål 316L
DIAMETER: Ø 44 mm
HØJDE PÅ KASSEN: 9,2 mm
RING: børstet/blankt rustfrit stål 316L - fastgjort med otte skruer
FINISH: blank
KNOP: rustfrit stål 316L - skruesammen
GLAS: safir flat
BUND: rustfrit stål 316L - lukket med fire skruer
VANDETÆT: 5 ATM - 50 meter
BEVÆGELSE: quartz Seiko VH83 - multifunktion
KLØR: arbejder i relief med anvendte, oplyste indeks - skinnende visere med oplyste markers
LÅS: 22 mm - rustfrit stål 316L med spænde
STRAP: ægte læder made in Italy - håndlavet
VÆGT: 92 g
BETINGELSER
Nyt, aldrig båret – 2 års international garanti inkluderet
INDHOLD
INFO
VIGTIGT BEMÆRKNING FØR FORSTE BRUG
REGEL FOREDRE URE MED DATOVISNING
LOGISTIK/LAGER
Alle ordrer afsendes fra vores lager i ITALIEN
SPORBAR FORSENDELSE - NATIONAELT OG EUROPA
Ingen yderligere afgifter at betale inden for Den Europæiske Union
SPORBAR FORSENDELSE - EKSTRA EUROP A - VERDEN
FEEDBACK
Sælger's Historie
Oversat af Google OversætOfficiel autoriseret forhandler
FUNKTIONER: multifunktion
KASSE: rustfrit stål 316L
DIAMETER: Ø 44 mm
HØJDE PÅ KASSEN: 9,2 mm
FINISH: blank
GLAS: safir flat
VANDETÆT: 5 ATM - 50 meter