Ublast - Brigate - REF.UBBRG42BZBK - Ltd. Edition - Mænd - 2026
dage
18
timer
46
minutter
51
Bedømt som Fremragende på Trustpilot.
UBLAST Brigate Begrænset Udgivelse, reference REF.UBBRG42BZBK, 42 mm stål-udvendig sag, automatisk Seiko NH35-urværk, lang 20 mm Tropic gummirem, ny og ubrugt med original æske, papirer og international garanti, vandtæt ned til 200 meter.
AI-assisteret oversigt
Beskrivelse fra sælger
Official Authorized Dealer
UBLAST er et italiensk registreret mærke.
Vi foreslår modellen " UBLAST - BRIGATE " - Limited Edition
316L rustfrit stål kasse – safirglas – japansk automatik Seiko NH35 – Tropic FKM rem
FUNKTIONER: timer - minutter - sekunder - dato
KASSE: 316L rustfrit stål – IP bronze behandling
DIAMETER: Ø 42 mm
KASSEHØJDE: 12,6 mm
FINISH: sandblæst
KRONE: gevindstiftet – 316L rustfrit stål – IP bronze behandling
GLAS: safir
BAGKASSE: gevindstiftet – 316L rustfrit stål
VANDTÆT: 20 ATM – 200 meter
MOVEMENT: Seiko NH35
SKÆRM: matt – romerske tal lysende – lysende visere
LUKKING: 18 mm – spidsarret – 316L rustfrit stål – IP bronze behandling
STRAP: 20 mm – Tropic i gummi FKM
VÆGT: 105 g
BETINGELSER
Ny – aldrig båret – 2 års international garanti inkluderet
INDHOLD
INFO
VIGTIGT NOTAT TIL FØRSTE BRUG
REGEL FOR ALLE URE MED DATO
LOGISTIK/LAGER
Alle ordrer afsendes fra vores lager i ITALIEN
FORSENDelse MED KYN + FULD SPORBARHED - NATIONALT OG EUROPA
Ingen yderligere afgifter inden for Den Europæiske Union
FORSENDELSE MED KYN - UDEN for EU - VERDEN
Oversat af Google Oversæt
Official Authorized Dealer
DIAMETER: Ø 42 mm
KASSEHØJDE: 12,6 mm
FINISH: sandblæst
GLAS: safir
VANDTÆT: 20 ATM – 200 meter
MOVEMENT: Seiko NH35
VÆGT: 105 g
BETINGELSER
INDHOLD
INFO
VIGTIGT NOTAT TIL FØRSTE BRUG
REGEL FOR ALLE URE MED DATO
LOGISTIK/LAGER
Model
Brigate
Referencenummer
REF.UBBRG42BZBK - Ltd. Edition
Urremmens længde
Lang (over 200 mm)
Urkassens diameter
42 mm
Genstande solgt
100%