Ublast - Brigate - REF.UBBRG42BZBK - Ltd. Edition - Mænd - 2026
dage
20
timer
55
minutter
49
Bedømt som Fremragende på Trustpilot.
UBLAST Brigate, reference REF.UBBRG42BZBK – Limited Edition, 42 mm rustfrit stålskasse, automatic Seiko NH35 bevægelse, Tropic gummirem, lang rem, ny, med original æske, papirer og international toårig garanti, vandtæt til 200 m.
AI-assisteret oversigt
Beskrivelse fra sælger
Official Authorized Dealer
UBLAST er et italiensk registreret varemærke.
Vi foreslår modellen " UBLAST - BRIGATE " - Limited Edition
Rustfri stålkasse 316L - safirglas – japansk automat Seiko NH35 - tropic rem FKM
FUNKTIONER: time - minutter - sekunder - dato
KASSE: rustfrit stål 316L - IP-behandling bronze
DIA-METER: Ø 42 mm
KASSEHØJDE: 12,6 mm
FÆRDIGGØRELSE: sandblæst
KRONEN: skruet, rustfrit stål 316L - IP-bronce behandling
GLAS: safir
UNDSLYNGEN: skruet, rustfrit stål 316L
VANDTÆTHED: 20 ATM - 200 meter
TUR: Seiko NH35
DIAL: mat - romerske tal i luminescence - lysende hænder
LÅSE: 18 mm - fliplås - rustfrit stål 316L - IP-bronze behandling
UR-REM: 20 mm - tropic i FKM-gummi
VÆGT: 105 g
FORHOLD
Nyt ikke-båret – 2 års international garanti inkluderet
INDhold
INFO
VIGTIG NOTE FØRSTE BRUG
REGEL FOR ALLE URE MED DATO
LOGISTIK/LAGER
Alle ordrer sendes fra vores lager i ITALIEN
FORSEGLET LEVERING - NATIONALT OG EUROPA
Ingen yderligere afgifter at betale inden for Den Europæiske Union
FORSEGLET LEVERING - EKSTRA EUROPA - VERDEN
feedback
Sælger's Historie
Oversat af Google Oversæt
Official Authorized Dealer
DIA-METER: Ø 42 mm
KASSEHØJDE: 12,6 mm
FÆRDIGGØRELSE: sandblæst
GLAS: safir
VANDTÆTHED: 20 ATM - 200 meter
TUR: Seiko NH35
VÆGT: 105 g
FORHOLD
INDhold
INFO
VIGTIG NOTE FØRSTE BRUG
REGEL FOR ALLE URE MED DATO
LOGISTIK/LAGER
Model
Brigate
Urremmens materiale
Gummi
Referencenummer
REF.UBBRG42BZBK - Ltd. Edition
Urremmens længde
Lang (over 200 mm)
Urkassens diameter
42 mm
Genstande solgt
100%