Ublast - Chronobeat - Pulsometer - REF.UBCHB43VT - Ltd. Edition - Mænd - 2026
dage
18
timer
21
minutter
31
Bedømt som Fremragende på Trustpilot.
UBLAST Chronobeat - Pulsometer, reference REF.UBCHB43VT Ltd. Edition, kvartsur, urkasse af rustfrit stål 43 mm Ø, gummirem, remmens længde over 200 mm, ny og ubrugt, med original æske, papirer og international garanti.
AI-assisteret oversigt
Beskrivelse fra sælger
Official Authorized Dealer
Vi tilbyder modellen "UBLAST - CHRONOBEAT" Limited Edition
FUNKTIONER: datolomme - kronograf - pulsmåler-skala
KASSE: rustfrit stål 316L
DIAMETER: Ø 42,5 mm
HØJDE: 13 mm
KÆDEFANG: fast - blank - rustfrit stål 316L
FINITUR: børstet
KRONE: rustfrit stål 316L - skrues fast
GLAS: mineral platt
BAGSIDE: rustfrit stål 316L - skrues fast
VANDTÆTHED: 10 ATM - 100 meter
VÆRK: kvarts Miyota chrono 0S20
LUKNING: 20 mm - spænde i rustfrit stål 316L
REM: 22 mm - gummi
VÆGT: 87 g
FORHOLD
Nyt, aldrig båret – internationalt 2 års garanti inkluderet
INDHOLD
INFO
VIGTIG NOTAT PRIMO BRUG
REGEL FOR ALLE URE MED DATOLÅSE
LOGISTIK/LAGER
Alle ordrer afsendes fra vores lager i Italien
FORSENING MED FULD FAKTURERING - NATIONALT OG EUROPA
Ingen ekstra afgift at betale inden for Den Europæiske Union
FORSENING MED FULD FAKTURERING - EXTRA EUROP A - VERDEN
Oversat af Google Oversæt
Official Authorized Dealer
KASSE: rustfrit stål 316L
DIAMETER: Ø 42,5 mm
HØJDE: 13 mm
FINITUR: børstet
GLAS: mineral platt
VANDTÆTHED: 10 ATM - 100 meter
REM: 22 mm - gummi
VÆGT: 87 g
FORHOLD
INDHOLD
INFO
VIGTIG NOTAT PRIMO BRUG
LOGISTIK/LAGER
Model
Chronobeat - Pulsometer
Referencenummer
REF.UBCHB43VT - Ltd. Edition
Urremmens længde
Lang (over 200 mm)
Værk
Quartz
Urkassens diameter
43 mm
Genstande solgt
100%