Ublast - Globe GMT - Swiss Made - REF.UBGLO40SV - Ltd Edition - Mænd - 2026
dage
21
timer
25
minutter
04
Bedømt som Fremragende på Trustpilot.
UBLAST Globe GMT – Swiss Made, referencenummer REF.UBGLO40SV, unisex ur i rustfrit stål fra 2020’erne med schweizisk quartzværk Ronda 515.24H, 40 mm urkasse, lang stållænke, ny med originalboks, papirer og international toårig garanti.
AI-assisteret oversigt
Beskrivelse fra sælger
Official Authorized Dealer
UBLAST er et italiensk registreret mærke.
Vi tilbyder modellen " UBLAST GLOBE GMT - SWISS MADE " Limited Edition
Funktion: timevisning - minutter - sekunder – dato – GMT
Urkasse: 40x9mm – rustfrit stål
Lunette: rustfrit stål
Krone: rustfrit stål – skruet ned ved kl. 3
Klar: mineralglas
Dial: med udhugget globe - dato ved kl. 3 – luminescerende indeks og visere
Bevægelse: schweizisk kvarts Ronda 515.24H
Bagside: rustfrit stål - skruret
Armbånd: rustfrit stål - (ca. 250 mm inkl. kasse)
Lukning: rustfrit stål - deployant med sikkerhedslynlås
Vandafvisning: 10ATM - 100 meter
Køn: Unisex
Vægt: ca. 120 g
TILSTAND
Ny, aldrig båret – 2 års international garanti inkluderet
INDhold
INFO
VIGTIG NOTAT PRIMÆR BRUG
REGEL FOR ALLE UR MED DATO
LOGISTIK/LAGER
Alle ordrer afsendes fra vores lager i ITALIEN
NATIONEL LØSNING OG EUROPA
Ingen yderligere afgifter at betale inden for Den Europæiske Union
EKSTRA EUROPAS-FRAGT - VERDEN
Oversat af Google Oversæt
Official Authorized Dealer
Lunette: rustfrit stål
Klar: mineralglas
Køn: Unisex
Vægt: ca. 120 g
TILSTAND
INDhold
INFO
VIGTIG NOTAT PRIMÆR BRUG
REGEL FOR ALLE UR MED DATO
LOGISTIK/LAGER
NATIONEL LØSNING OG EUROPA
EKSTRA EUROPAS-FRAGT - VERDEN
Model
Globe GMT - Swiss Made
Urremmens materiale
Stål
Referencenummer
REF.UBGLO40SV - Ltd Edition
Urremmens længde
Lang (over 200 mm)
Værk
Quartz
Urkassens diameter
40 mm
Genstande solgt
100%